Страхова компанія AXA в Україні

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АХА Страхування» - один з лідерів на ринку ризикового страхування України, представлена на українському страховому ринку з 2007 року, входить до французької Групи AXA,. Сьомий рік поспіль AXA – страховий бренд №1 у світі. У 2014 році АХА визнана Найкращим зеленим страховим брендом світу. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

Згідно з внутрішнім звітом страховика за 12 місяців 2015 року АХА в Україні зібрала понад 1 млрд грн страхових премій, що на 44% або на 331 млн грн перевищує результат минулого року за аналогічний період.

«АХА Страхування» виплатила за даний період своїм клієнтам понад 490 млн грн, приріст склав 31%, це на 116 млн гривень більше ніж у 2014 році.

«Ми вдячні нашим клієнтам за підтримку і довіру, завдяки яким навіть в непростий час кризи нам вдалося не тільки підтвердити свої позиції лідера, а й зробити чимало революцій в обслуговуванні - запустити продукти з онлайн активацією, послугу автовідновлення договорів КАСКО, клієнтський портал «Моя АХА» і багато іншого. У центрі всіх наших нововведень, інноваційних послуг і процесів завжди стоїть клієнт, його захист і наше бажання передбачати очікування, - прокоментував Філіп Вотле, Голова Правління СК «АХА Страхування».

АХА завжди приділяє велику увагу соціуму, в якому веде свою діяльність. Уже не перший рік «АХА Страхування» є найбільшим платником податків у страховому секторі України - в 2015 році компанія виплатила понад 122 млн грн податків і зборів до бюджету країни.

«Крім рекордного показника зібраних премій, «АХА Страхування» отримала в 2015 році найбільший інвестиційний дохід, який склав 122 млн грн і зібрала рекордний показник регресних зборів в розмірі 35 млн грн. Також в 2015 році були суттєво покращені показники збитковості. Всі ці результати в комплексі дозволили створити безпрецедентний резерв під страхові випадки, які сталися в зоні АТО (в сумі 73 млн грн), а також показати прибуток за МСФЗ у сумі 7,5 млн грн», - прокоментував Микола Іванінів, фінансовий директор СК «АХА Страхування».

Платоспроможність компанії «АХА Страхування» залишається на високому рівні, що підтверджено наступними чинниками:
  • фактичний запас платоспроможності перевищує нормативний в 3 рази;
  • коефіцієнт покриття страхових резервів ліквідними активами, що характеризує здатність страхової компанії забезпечити виконання взятих на себе страхових зобов'язань за рахунок ліквідних активів, склав 1,8.

«Дані результати формують надійну базу для фінансової стабільності компанії в 2016-2020 рр., надаючи можливість генерувати стабільний дохід і гарантувати виплати нашим клієнтам», - додав Микола Іванінів.

У 2016 році СК «АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Страхові виплати» і «Автострахування».

Визнана «Найпрофесійнішою страховою компанією» за результатами 2015 року (рейтинг газети «Бізнес», 2016).

Здобула 1-е місце в номінації «Автостраховик року» (за підсумками «Фінансового Оскара» газети Бізнес, 2016);

Першому віце-президенту СК «АХА Страхування» Андрію Перетяжко присвоєно 1-е місце в номінації «Особистість страхового ринку» (рейтинг газети «Бізнес», 2016).

«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес).

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.

Страхова компанія «AXA Страхування» прагне стати більш доступною для своїх клієнтів. Філії та представництва компанії розташовані в усіх регіонах України. Регіональна мережа страхової компанії «АХА Страхування» представлена в більш ніж 200 містах України, а агентська мережа нараховує більше 2 800 агентів.

До того ж, страхові поліси компанії можна придбати в будь-якому відділенні АТ «УкрСиббанку» (BNP Paribas) та інших банків-партнерів. Це понад 1000 відділень по всій території України.

«Ми впевнені, що перебуваємо на правильному шляху. Оскільки АХА дійсно вірить у майбутнє України, ми продовжуємо далі інвестувати в якість сервісу, нові технології, діджитал, страхування здоров'я, агро- та автострахування і звичайно ж в свою команду: в навчання, коучинг співробітників, що допомагає робити «АХА Страхування» все більш і більш професійною. Але головне - намагаємося змінити в кращу сторону страховий ринок в цілому. Я впевнений, будучи лідером, ми зобов'язані брати на себе цю відповідальність, і нам це успішно вдається!», - коментує Філіп Вотле, Голова Правління СК «АХА Страхування».

Якість сервісу – основний елемент глобальної стратегії АХА в Україні та в усьому світі. «АХА Страхування» регулярно відслідковує рівень задоволеності своїх клієнтів. За результатами міжнародного незалежного опитування у другому півріччі 2015 року рівень задоволеності клієнтів якістю обслуговування в процесі врегулювання склав 93%.

Страхова компанія «АХА Страхування» спеціалізується на автострахуванні (КАСКО), майновому страхуванні, страхуванні цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), страхуванні від нещасних випадків, медичному страхуванні та інших видах страхування.

В цілому компанія має ліцензії на здійснення 25 виду страхування.

Ліцензії Страхової Компанії «АХА Страхування».

«АХА Страхування» є членом «Української Федерації Убезпечення», «Моторного Транспортного Страхового Бюро України» та інших професійних об’єднань.

Інформація про Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АХА Страхування»