Місія та бренд

Ми в АХА вирішили підсилити стратегію нашого бренду, використовуючи новий підпис: змінюємо стандарти.

Акцентуючи увагу на головній проблемі на ринку — недостатності довіри — цей підпис відображає наше тверде рішення стати брендом, якому віддають перевагу наші клієнти.

Провівши ретельний аналіз, ми зрозуміли, що надання переваги тому чи іншому бренду в галузі страхових та фінансових послуг повністю залежить від довіри до нього клієнтів. Зараз рівень цієї довіри — недостатній, без огляду на бренд. Причина цього — у загальному переконанні споживачів: наше суспільство перетворюється на «світ обіцянок». Цю думку ми і повинні змінити.

За обіцянками… доказ

Ми більше не хочемо давати обіцянок. Натомість, ми прагнемо показати нашу здатність відповідати на потреби клієнтів справжніми та відчутними діями і, таким чином, встановлювати з ними тривалі стосунки взаємної довіри.

3 ключові принципи, які дозволять змінити наш бізнес: уважність, надійність та доступність

Саме на таке ставлення до себе чекають клієнти від компаній страхового та банківського сектору в обмін на свою довіру. Ці три принципи було визначено за допомогою дослідження споживачів, проведеного на різних ринках, незалежно від рівня їхнього розвитку.

Вони є рушійною силою всіх наших дій та зобов’язань перед клієнтами.

Простий і зрозумілий стиль

Ми уникаємо кліше. Ми не використовуємо рекламні макети, на яких зображено людей чи родини, що живуть в ідеальному віртуальному світі, постійно посміхаються та завжди щасливі. Ми показуємо звичайних людей, яких можна зустріти щодня. Наші комунікації прості та прямі, оскільки вони нерозривно пов’язані з нашими клієнтами. Ми не заперечуємо справжніх проблем, і це підсилює довіру до нас.

Символом зміни для АХА: «свіч»

Використавши «Свіч» — червону діагональну лінію логотипу АХА, ми створили сильний графічний образ, який дозволяє посилити ступінь пізнаваності нашого бренду. «Свіч» стає символом змін для АХА та справжнім втіленням нашої відмінності від інших.