Робота агента страхової компанії

Страховий консультант – це робота для початківців та професіоналів; для тих, хто хоче багато заробляти чи отримувати суттєвий додатковий дохід при постійній чи частковій зайнятості.

Варіанти співпраці залежать від Вашого бажання та можливостей: створення власного бізнесу чи гарантоване кар’єрне зростання від агента до директора підрозділу; робота агента з вільним графіком чи на повний робочий день.

Робота полягає у проведенні консультацій та укладанні договорів страхування для надання максимального фінансового захисту фізичним та юридичним особам. Все це завдяки затребуваним та якісним страховим продуктам, які враховують інтереси будь-якого потенційного клієнта.

Станьте частиною Команди АХА!

Побудуйте свій бізнес з АХА!

Заробляйте з АХА!

Переваги роботи Агента в АХА

  • Це робота в у найбільшій страховій компанії світу за обсягами чистих премій, яка стала символом стабільності та надійності, Компанії, якій довіряють клієнти та партнери;
  • Це своєчасні виплати достойної комісійної винагороди агентам, своєчасні страхові виплати та високий рівень сервісу для клієнтів;
  • Це якісне навчання (для початківців – базове, для професіоналів – підвищення кваліфікації), завдяки якому, Вам стануть доступні усі інструменти (страхові продукти та технології продажів), необхідні для суттєвого збільшення вашого доходу.

Заповнити анкету на нашому сайті