Група компаній АХА виплатила 6,6 млн. грн. за великим збитком

31.05.2010

АХА виплатила 6,6 млн. грн. у якості компенсації шкоди, завданої пожежею, яка спалахнула у великому тепличному господарстві в Київській області.

АХА виплатила 6,6 млн. грн. у якості компенсації шкоди, завданої пожежею, яка спалахнула у великому тепличному господарстві в Київській області. Збиток відбувся наприкінці лютого, а безпосередньо виплата була здійснена вже наприкінці квітня. У компанії відзначають, що висока оперативність настільки великої виплати є результатом реалізації стратегії якісного врегулювання збитків.

Як було заявлено Групою компаній АХА в Україні, в планах компанії на поточний рік — підчищення «якісної планки» сервісу та досягнення рівня 80% частки клієнтів, задоволених якістю врегулювання страхових випадків у компаніях групи.

Як відзначає Максим Межебицький, віце-президент Групи компаній АХА в Україні, на сьогоднішній день у компанії досягнуто високого рівня якості обслуговування, про що свідчить майже 70% частка клієнтів, повністю задоволених сервісом при врегулюванні страхової події.

Приріст премій АХА в Україні в 2009 році склав 17%.
За результатами 2009 року АХА посідає 1-ше місце за зборами страхових премій на ринку страхування наземного транспорту КАСКО, а також майнового страхування (за даними журналу TOP Insurance).
У 2009 році група компаній АХА стала найбільш привабливим брендом серед роботодавців на страховому ринку та найбільш професійною компанією України за версією газети «Бізнес».