АХА – лідер ринку України за розмірами страхових виплат

22.06.2010

Згідно з рейтингом Insurance Top, результати якого були оголошені недавно, у 1 кварталі 2010 року АХА в Україні впевнено зайняла перше місце серед ризикових компаній за розмірами страхових виплат, вперше обійшовши національну СК «Оранта» за квартальними показниками.

Страхові виплати АХА в першому кварталі 2010 року склали 77 млн. 754 тис. грн.
За кількістю страхових платежів АХА посіла друге місце серед ризикових страхових компанії України, зібравши в першому кварталі 2010 року 176 млн. 478 тис. грн. премій.
У розрізі платежів за видами страхування АХА стала першою в страхуванні КАСКО, другою – в медичному страхуванні та п’ятою – в страхуванні ОСЦПВ.
Страхові резерви компанії в першому кварталі 2010 року склали 344 млн. 536 тис. грн., що робить компанію лідером і за цим показником.
Активи АХА в першому кварталі 2010 року склали  819 млн. 650 тис. грн.

«У першому кварталі 2010 року АХА в Україні виплатила максимальну кількість страхових відшкодувань у галузі, дійсно підтверджуючи наші зобов’язання перед клієнтами. Рейтинг журналу Insurance Top офіційно підтвердив лідерські позиції АХА, однак перед нами не стоїть мета бути першими будь-яким шляхом. Ми хочемо залишатися в ТОП-3 найбільших компаній, але головний пріоритет для нас – стати компанією, якій віддають перевагу клієнти, партнери та співробітники, та демонструвати позитивну динаміку росту в поєднанні зі стабільною прибутковістю», - прокоментував Андрій Перетяжко, Перший віце-президент АХА в Україні.  

Відзначимо також, що в рейтингу були представлені Страхові компанії, найбільш відкриті перед клієнтами та партнерами. Низка страховиків через інформаційну закритість, свої результати не опубліковували.