АХА в Україні стала кращою

01.02.2011

Група компаній АХА в Україні стала переможцем в номінації «Краща страхова компанія» за результатами традиційної щорічної премії Best of Kyiv. Десятий рік поспіль газета KyivPost проводить онлайн-голосування серед читачів, завдяки якому визначаються кращі компанії країни у своїй категорії.

Спочатку домінанти в кожній категорії були запропоновані редакцією Kyiv Post, потім відсортовані панеллю експертів у складі 39 осіб, які відібрали по п’ять фіналістів у кожній категорії. Для визначення переможців використовувалась змішана система голосування. Половина рейтингу кожного кандидата визначалася за допомогою онлайн-голосування більше 3000  читачів Best of Kyiv. Друга половина – голосуванням 39 експертів.

«Нам дуже приємно отримати таке визнання, і в першу чергу хочу подякувати наших клієнтів – читачів газети Kyiv Post. Їх голоси – найцінніша з нагород, але, крім того, це ще і серйозний стимул на майбутнє. У цьому році ми продовжимо працювати над якістю нашого сервісу та зробимо все можливе для того, щоби стати компанією, якій наші клієнти надають перевагу», - відзначив Голова Правління АХА в Україні Філіп Вотле.

Перемога в номінації «Найкраща страхова компанія» десятого ювілейного конкурсу Best of Kyiv стала третьою поспіль для АХА в Україні.