АХА в Україні обере кращих співробітників Департаменту врегулювання

28.02.2011

АХА в Україні запустила нову програму з визначення кращого співробітника Департаменті врегулювання збитків. Нагороджувати кращих за такими параметрами як компетентність, професіоналізм, комунікабельність, ініціативність та доброзичливість будуть за результатами місяця та року.

У програмі візьмуть участь всі співробітники Департаменту врегулювання збитків, які займаються безпосереднім обслуговуванням клієнтів, а також практичним та теоретичним врегулювання.

 «Задоволеність клієнтів процесом врегулювання збитків є одним із ключових показників якості роботи страхової компанії. АХА заміряє цей показник, починаючи з 2007 року, і за три роки збільшила його на 30% - до 83%. Ми впевнені, що ця програма дозволить не тільки заохотити найбільш активних та професійних співробітників, але й значно підвищити якість обслуговування при врегулюванні збитків», - прокоментував Руслан Грабко, заступник віце-президента з врегулювання збитків АХА в Україні.

Кращі співробітники визначатимуться щомісячно, а наприкінці року серед 12 переможців оберуть «Чемпіона 2011», нагородження якого пройде під час святкування Нового Року в головному офісі АХА.