Страхова компанія «АХА Страхування» - лідер «Національного клубу страхової виплати - 2010»

28.04.2011

Страхова компанія «АХА Страхування» стала лідером «Національного клубу страхової виплати-2010» - незалежного клубу, який об’єднує компанії, що протягом фінансового року здійснили страхові виплати на суму не менше 1 млн. євро. Почесний диплом лідера було вручено компанії в ході урочистої церемонії нагородження, проведеної журналом Insurance TOP.

За результатами 2010 року АХА в Україні виплатила своїм клієнтам більше 336 мільйонів гривень страхових відшкодувань, а в кількісному розрізі масив врегулювання склав більше 40 тисяч врегульованих справ.

«Компанія виплачує близько мільйона гривень щодня, і, як свідчить статистика, це не пусті слова. Але нашим головним пріоритетом є якість обслуговування, в першу чергу, при врегулюванні збитків. 2010 рік став для компанії переламним у плані якісного покращення цілої низки процесів. Завдяки цьому на сьогоднішній день АХА є лідером з питомої ваги клієнтів, задоволених якістю сервісу серед основних конкурентів», - прокоментував Максим Межебіцький, Член Правління СК «АХА Страхування».

У цьому році «Національний клуб страхової виплати», святкує свою 10-ту річницю.