СК «АХА Страхування» відкрила Центр Виплат в Інтернеті

17.05.2011

На сайті СК «АХА Страхування» запущено нову послугу – інтерактивний Центр Виплат. Тепер, зайшовши за адресою http://vyplaty.axa-ukraine.com та зареєструвавшись, клієнти компанії створюють так званий «особистий кабінет», у якому зможуть забронювати час візиту до центру врегулювання просто на сайті, заповнити електронну форму заяви, а також завантажити сканкопії необхідних документів.

Для зручності клієнтів – покрокові інструкції для врегулювання страхових випадків та можливість отримати оперативний зворотній зв'язок від працівників Центру Виплат.

«АХА стає ще ближчою до своїх клієнтів – зробити перший крок у процесі врегулювання тепер можна не виходячи з дому. Це унікальна послуга на страховому ринку України, але це для нас тільки початок. Для більшості клієнтів Інтернет вже став невід’ємною частиною життя – тут зручно отримувати інформацію, робити покупки, а тепер і повноцінно взаємодіяти зі своєю страховою компанією. АХА постійно розвиватиме наповнення та сервіси ресурсу, повністю присвяченого  врегулюванню страхових подій, щоби в подальшому надати клієнтам більше можливостей та комфорту», - прокоментував Руслан Грабко, заступник віце-президента з врегулювання збитків «АХА Страхування».

Нова послуга дозволить максимально скоротити час, який клієнти проводять у центрі врегулювання та зробити роботу співробітників СК «АХА Страхування» більш ефективною. 

На цьому етапі послуга працює в пілотному режимі для клієнтів АХА, які проживають у Київському регіоні. У подальшому до сервісу будуть підключені Центри Виплат АХА в інших регіонах.

Інтерактивний Центр Виплат