СК «АХА Страхування» оцінила задоволеність своїх клієнтів

20.06.2011

СК «АХА Страхування» провела черговий замір задоволеності клієнтів, які пройшли через центри виплат компанії. У травні 2011 року частка клієнтів, задоволених якістю обслуговування в центрах врегулювання АХА склала 87% - максимальний показник за весь час проведення опитувань. Частка незадоволених знизилася до 6%. Зріс і відсоток клієнтів, задоволених професіоналізмом співробітників АХА - 91% і лише 5% незадоволених.

«Якість сервісу - головний елемент глобальної стратегії Групи АХА в усьому світі. Заміряють його регулярно, причому, однакове дослідження проводиться в усіх країнах, у яких працює АХА. Стандарти якості за таким опитуваннями досить високі. Можемо сказати, що результат України дуже близький до показників роботи АХА в країнах Західної Європи», - зазначив Максим Межебицький, віце-президент СК «АХА Страхування».

Ступінь задоволеності АХА оцінює серед клієнтів, які мали страхові випадки, адже саме виплати страхових відшкодувань - один з найважливіших показників високого рівня сервісу для страхових компаній.

Дане опитування проводилося серед клієнтів, які отримали виплати за договорами автострахування (КАСКО).