СК «АХА Страхування» - результати першого півріччя 2011 року

12.08.2011

Лідерство на страховому ринку

  • 333 млн. 067 тис. грн. зібраних премій;
  • 149 млн. 475 тис. грн. виплачених відшкодувань.

Прибуткове зростання

  • 5 млн. 386 тис. грн. склав прибуток компанії за 1 півріччя 2011 року;
  • +31% Премій по ОСАГО в порівнянні з 1 півріччям 2010 року.

Сильна фінансова позиція

  • Активи компанії становлять 800 млн. 932 тис. грн., У тому числі 642 млн. грн. входять в інвестиційний портфель;
  • Фактичний запас платоспроможності Компанії перевищує нормативний в 3,4 рази.


«АХА Страхування» продовжує дотримуватися обраної стратегії прибуткового зростання, приділяючи найбільшу увагу не зростанню портфеля, а прибутковості операцій. Незначне зниження обсягу валових премій в першому півріччі на 5% обумовлено, в першу чергу, усвідомленим відмовою компанії від низки збиткових контрактів з медичного страхування». - Прокоментував результати діяльності СК «АХА Страхування» Глава Правління Філіп Вотле - «Ми продовжуємо працювати над ефективністю наших бізнес-процесів. Цього року запущена стратегічна програма Business Transformation (Трансформація бізнесу), розрахована на 2011-2015 роки. Програма спрямована на підвищення ефективності бізнесу, наприклад, на значне зниження адміністративних витрат при одночасному збільшенні зібраних премій Компанії в два рази».

«АХА Страхування» має диверсифікований збут - банкашуранс, партнерські продажі, регіональна та агентська мережі. Така комбінація різних каналів продажу - самий ефективний і надійний спосіб досягнення завдань, які ми ставимо перед собою. Але найбільш пріоритетним на поточний момент ми вважаємо розвиток динамічних каналів продажу з змінними витратами, в першу чергу, агентської мережі», - зазначив В'ячеслав Гавриленко, Заступник Голови Правління страхової компанії «АХА Страхування».

«АХА Страхування» - безумовний лідер серед страхових компаній України з виплат страхових відшкодувань. За перше півріччя було виплачено близько 149 млн. грн, причому близько 120 мільйонів - це виплати фізичним особам. Крім обсягу виплат, АХА вважає головним елементом своєї глобальної стратегії якість сервісу. В Україні ми його відстежуємо щомісяця за допомогою опитування клієнтів, які пройшли процес врегулювання по КАСКО. За даними за червень 2011, 85% клієнтів повністю задоволені обслуговуванням в АХА», - зазначив Максим Межебицький, Заступник Голови Правління страхової компанії «АХА Страхування».


«У 2011 році ми продовжуємо розпочаті раніше програми з навчання персоналу, а також запустили ряд нових, в першу чергу, програму розвитку менеджерів середньої ланки. Вона складається з 2х частин: 5 осіб з України беруть у ній участь на рівні регіону Центральної та Східної Європи і ще 43, які беруть участь в ній у нас в країні. Програма включає в себе індивідуальну оцінку потреб і подальший розвиток менеджерів, яке, в свою чергу, складається не тільки з традиційних тренінгів, але і з реалізації важливих для бізнесу проектів», - прокоментував Перший Заступник Голови Правління страхової компанії «АХА Страхування» Андрій Перетяжко.

Ключові показники:


                                          1 півріччя 2010           1 півріччя 2011       Приріст


Премії (тис. грн)                   349 530                          333 076             -5%
Виплати (тис. грн)                168 620                          149 475             -11%
Кількість договорів              226423                           240439             +6%


Страхова компанія «АХА Страхування» - лідер ринку ризикового страхування України, входить в міжнародну фінансову групу АХА (Франція). Європейська якість сервісу, а також своєчасність і повнота виплат - основні принципи роботи компанії АХА в усьому світі. Сьогодні в Україну компанії довіряє більше півмільйона клієнтів. За підсумками першого кварталу 2011 року СК «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україну з виплат страхових відшкодувань (за даними журналу TOP Insurance).