«АХА Страхування» допомагає оформити Європротокол

19.09.2011

З 19.09.2011 року в Україні вступив у силу закон, який дозволяє водіям оформляти дрібні ДТП без участі представників ДАІ. Для цього обом водіям-учасникам ДТП достатньо заповнити і підписати бланк повідомлення про ДТП або Європротокол.

З сьогоднішнього дня колл-ценр СК «АХА Страхування» в телефонному режимі почав допомагати водіям, які хочуть скористатися Євопротоколом, правильно заповнити бланк. Для отримання детальних інструкцій достатньо зателефонувати за коротким номером 8855 з мобільного телефону.

«Безумовно, ми не очікуємо великої кількості бажаючих скористатися новими правилами, але готові надати максимальну інформаційну підтримку всім своїм клієнтам. Як найбільша міжнародна компанія, ми маємо величезний досвід запровадження подібних ініціатив у Європі та світі, що дозволяє забезпечити максимально оперативний і зручний для клієнтів процес врегулювання за такими збитками", - прокоментував Максим Межебицький, Заступник Голови Правління СК "АХА Страхування"." А для того, щоб спростити оформлення ДТП за Європротоколом, кожному новому клієнту до поліса ОСЦПВ АХА подарує Схемограф - інструмент, який дозволить швидко накреслити схему дорожньо-транспортної події".

Схемограф AXA