АХА стає страховим брендом №1 у світі третій рік поспіль

06.10.2011

Міжнародна агенція Interbrand вже третій рік поспіль визнає АХА страховим брендом №1 у світі. У цьому році французька АХА стала 53 у списку найбільших світових брендів, піднявшись у рейтингу на 3 пункти у порівнянні з попереднім роком.

Interbrand відзначив здатність АХА «змінювати стандарти в індустрії, базуючись на розумінні потреб клієнтів». Доступна, уважна, надійна АХА спілкується з клієнтами через «реальні докази», а не просто рекламні слогани, успішно підтримуючи цим нове позиціонування бренду. Також агенція підтвердила високий рівень лояльності до бренду серед співробітників та керівництва компаній групи.

AXA в рейтингу світових брендів

Інтербренд. Рейтинг брендів топ 100


Нагадаємо, що в Україні Група АХА представлена страховою компанією «АХА Страхування». У нашій країні цей бренд займає другу позицію у рейтингу вартості страхових брендів.
      
СК «АХА Страхування» - лідер на ринку ризикового страхування України, входить до міжнародної фінансової групи АХА (Франція). Європейська якість сервісу, а також своєчасність та повнота страхових виплат – основні принципи роботи компанії АХА у всьому світі. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів. За результатами першого півріччя 2011 року СК «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за виплатами страхових відшкодувань (за даними журналу TOP Insurance).