«АХА Страхування» знову демонструє прибуток

31.10.2011

СК «АХА Страхування» підбила підсумки діяльності за дев’ять місяців 2011 року, продемонструвавши прибуток операцій у 5,4 млн. грн. (за українськими стандартами фінансової звітності) та у 11,1 млн. грн. (за міжнародними стандартами).

«Для нас стабільна прибутковість АХА – найкращий показник правильності обраної нами стратегії розвитку. Ми не прагнемо нарощувати портфель за будь-яку ціну, а робимо головний акцент на прибутковості операцій», - прокоментував результати діяльності СК «АХА Страхування» Голова Правління Філіп Вотле.

Так, обсяг страхових премій СК «АХА Страхування» за 9 місяців 2011 року склав 526, 1 млн. грн., що на 2% менше у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року (537,7 млн. грн.). Обсяг виплат компанії знизився на 11%, склавши 219,2 млн. грн., що, в першу чергу, пов’язано зі зменшенням збиткового портфелю ДМС. Станом на 1 жовтня 2011 року в управлінні СК «АХА Страхування» знаходилося 824,2 млн. грн. активів, при цьому обсяг резервів компанії склав 287,0 млн. грн.

Глобальна група АХА нещодавно також оголосила результати діяльності за 9 місяців 2011 року. Загальний обсяг групи у всьому світі склав 66 млрд. Євро, на 11% виросла вартість нового бізнесу в секторі страхування життя, на 3% піднялися доходи у ризиковому страхуванні.

За словами заступника Генерального директора групи АХА Деніса Дюверне стабільність бізнес-моделі компанії та її фінансових показників дозволяє АХА ефективно працювати у існуючих ринкових умовах. Він також відзначив, що приросту в 3% у ризиковому страхуванні вдалося досягти, в основному, за рахунок ринків, що динамічно розвиваються та зваженої політики в андерайтингу.

Цього року міжнародна агенція Interbrand уже втретє визнало АХА страховим брендом номер 1 у світі. У загальному списку найбільших світових брендів АХА займає 53 сходинку.