«АХА Страхування» додає переваги клієнтам з ОСЦПВ

01.12.2011

З грудня 2011 року клієнти, які придбають поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності в СК «АХА Страхування» отримають додаткові переваги саме для себе.

Протягом дії полісу Автоцивілки клієнт АХА може скористатися двома безкоштовними евакуаціями автомобіля з місця ДТП, замовити доставку палива або викликати бригаду технічної допомоги на місце  поломки для усунення незначних неполадок, а саме:  для запуску двигуна при розрядженому акумуляторі чи заміни колеса.

А з грудня до існуючих переваг додається нова послуга: додаткові сервіси та знижки на послуги СТО-Партнерів, не пов’язані зі страховим випадком. Переглянути список партнерів та їх послуг можна за посиланням http://axa-ukraine.com/sto-discounts/

До того ж, СК «АХА Страхування» приймає на врегулювання події, оформлені за допомогою Європротоколу, незалежно від дати заключення та типу полісу Автоцивілки учасників ДТП. Таким чином, якщо клієнт АХА стане винуватцем ДТП, він може оформити Європротокол не чекаючи ДАІ та не сплачуючи штраф за порушення ПДР. А зробити це йому допоможуть за телефоном цілодобової гарячої лінії СК «АХА Страхування» - 8855  з мобільного.

«АХА дійсно прагне задовольнити потреби своїх клієнтів та зробити кожен страховий продукт максимально корисним для них. Ми перетворили  Автоцивілку від АХА на поліс, який окрім стандартного покриття, дає більше самому страхувальнику.  Придбавши цей обов’язковий продукт, клієнт протягом року зможе скористатися послугами, важливість яких може оцінити кожен водій. І, звичайно, «АХА Страхування» гарантує спокій та впевненість у своєчасній виплаті страхового відшкодування постраждалій у ДТП стороні», - прокоментував Максим Межебицкий, Віце-президент СК «АХА Страхування». 
 
Умови надання послуги та покриття Ви можете отримати в усіх точках продажу, або за телефоном інфолінії (8855 з мобільного)  чи на сайті www.axa-ukraine.com