СК «АХА Страхування» отримала 4 нагороди

02.04.2012

На щорічній церемонії вручення премій Insurance TOP страхова компанія «АХА Страхування» отримала нагороди відразу в 4х номінаціях. Так, АХА стала лідером у класі страхування КАСКО, найбільшим платником податків на страховому ринку, кращим роботодавцем та була відзначена за найкращу маркетингову стратегію.

«Страхування КАСКО – один із найважливіших продуктів у нашому портфелі, і ми вкладаємо багато сил та часу в те, щоби наша пропозиція максимально задовольняла потреби клієнтів. І наші обсяги продажів за цим продуктом підтверджують, що нам це вдається. Але також я хочу відзначити, що за 2011 рік АХА виплатила за КАСКО близько 216 мільйонів гривен страхових відшкодувань та опитала близько 20 тис. своїх клієнтів, що пройшли процедуру врегулювання на предмет задоволеності сервісом компанії. Ми вважаємо, що найголовнішим показником нашого лідерства у цьому сегменті є те, що на кінець 2011 року 90% опитаних задоволені якістю обслуговування», - прокоментував Андрій Перетяжко, Перший віце-президент СК «АХА Страхування».

Диплом лідера національної премії insurance top у сфері страхування за 2011 рік

«Фокус на персонал є однією з трьох головних, стратегічних завдань компанії. У 2011 році у питаннях персоналу ми ставили пріоритетами Розвиток та Утримання співробітників, а також корпоративну відповідальність. У 2011 році нам вдалося реалізувати програму розвитку управлінців середньої ланки, переглянути компенсаційні пакети, підвищити продуктивність роботи у всіх підрозділах компанії. За даними анонімного опитування рівень залучення персоналу в роботу склав 87%. Це найкращий результат у регіоні Центральна та Східна Європа, а також один із найкращих серед підрозділів Групи АХА у всьому світі», - розповіла Ольга Кравченко, директор Департаменту по роботі з персоналом СК «АХА Страхування».

Диплом лідера національної премії insurance top у сфері страхування за 2011 рік

«Минулого року АХА переглянула свій підхід до комунікацій, змістивши акценти на користь цільових комунікацій, які мають суттєвий вплив на бізнес компанії. АХА відходить від простого знання бренду та переходить до розвитку категорії довіри та позитивного ставлення до нього. Незалежні дослідження, які ми провели на початку 2012 року, довели, що обрана стратегія є дуже ефективною», - прокоментувала Нонна Рижа, директор Департаменту маркетингу та комунікацій СК «АХА страхування».

Диплом лідера національної премії insurance top у сфері страхування за 2011 рік

Страхова компанія «АХА Страхування» також стала найбільшим платником податків на страховому ринку країни за результатами 2011 року, сплативши до бюджету України більше 70,7 мільйонів гривень.

Диплом лідера премії insurance top у сфері страхування за 2011 рік