96,2% клієнтів задоволені обслуговуванням в СК «АХА Страхування»

06.07.2012

Незалежне дослідницьке агентство AC Nielsen Україна підтвердило дані внутрішніх досліджень страхової компанії «АХА Страхування», визначивши, що 96,2% клієнтів АХА задоволені якістю обслуговування в компанії. Причому агентство використовувало так званий ключовий показник задоволеності, а саме кількість задоволених клієнтів мінус кількість незадоволених.

Починаючи з 2007 року, АХА щомісяця проводить внутрішні дослідження задоволеності клієнтів, які отримали виплати по КАСКО, а двічі на рік подібне дослідження (Customer Scope) робить агентство Nielsen у всіх країнах світу, в яких працює Група АХА. Згідно з даними першої хвилі Customer Scope, якість обслуговування в «АХА Страхування» зросла на 12,9% в порівнянні з минулим роком. Це підтверджують і внутрішні дослідження компанії.

«Для нас якість сервісу - не порожні слова. За 4 роки роботи в Україні АХА запропонувала ринку революційний підхід у врегулюванні, який заключається у сегментації збитків і вибудовуванні різних процесів в залежності від класу збитків. Це дозволило підняти швидкість врегулювання в 3 рази за останні 2 роки. До того ж, АХА - одна з небагатьох компаній, яка може похвалитися єдиною ІТ системою для врегулювання збитків, в якій містяться всі документи, дані і фото і яка дозволяє в режимі онлайн відстежувати статус збитків по всій Україні. Крім того, компанія перераховує гроші безпосередньо на СТО, пропонуючи клієнтові закінчену послугу - авто, відремонтоване на СТО-партнері AXA з гарантією якості ремонту. Так клієнтові не потрібно турбуватися про те, чи вистачить йому виплачених грошей на усунення всіх поломок, в тому числі прихованих. Крім того, ми прагнемо до того, щоб наші співробітники були мотивовані на надання якісних послуг клієнтам, тому рівень задоволеності клієнтів присутній в системі мотивації співробітників, включаючи топ-менеджмент АХА в Україні. Все це дозволяє нам надавати послуги найвищої якості», - прокоментував результати Customer Scope Максим Межебицький, віце-президент Страхової Компанії «АХА Страхування».
Ступінь задоволеності АХА оцінюється шляхом анонімного телефонного опитування клієнтів, що мали страхові випадки.