«АХА Страхування» стала партнером заїзду Lamborghini Socar Mini TROFEO

14.09.2012

8 вересня 2012 року в місті Одеса відбулося святкування заїзду Lamborghini Socar Mini TROFEO у клубі Ibiza на березі Чорного моря.

 Заїзд Lamborghini Socar Mini TROFEO, в якому прийняли участь найкращі моделі Lamborghini, проходить в Україні вперше. СК «АХА Страхування» стала страховим партнером заїзду.
 Переможці були нагороджені іменними картками private insurance, які передбачають індивідуальне страхове обслуговування, а також сертифікатами на отримання страхування від нещасного випадку на суму 100 тис.грн.
 Крім того, АХА була нагороджена дипломом за значний внесок у підтримку всеукраїнського прологу «Mini TROFEO».
«Вперше в цьому році «АХА Страхування» приймає участь у цій події, і я сподіваюся, що це стане початком нашої плідної співпраці. Для всіх нас бренди Lamborghini і Socar, в першу чергу, асоціюються з високою якістю та надійністю. В цьому пріоритети наших компаній співпадають. Ми постійно працюємо над вдосконаленням якості нашого сервісу. Регулярно ми проводимо опитування наших клієнтів, які пройшли процес врегулювання збитків, чи задоволені вони якістю послуг. 96,2% клієнтів відповідають «так». Це високий показник навіть для європейських країн», - заявив віце-президент СК «АХА Страхування» В’ячеслав Віталійович Гавриленко.

 Починаючи з 2007 року, АХА щомісяця проводить внутрішні дослідження задоволеності клієнтів, які отримали виплати по КАСКО, а двічі на рік подібне дослідження (Customer Scope) проводить агентство Nielsen у всіх країнах світу, в яких працює Група АХА. Згідно з даними першої хвилі Customer Scope, якість обслуговування в «АХА Страхування» зросла на 12,9% у порівнянні з минулим роком. Це підтверджують і внутрішні дослідження компанії.