«АХА Страхування» підтримала Національний конкурс професійної майстерності Toyota

19.09.2012

14 вересня 2012 року на території офіційного дилеру «Тойота Сіті Плаза» відбувся Національний конкурс професійної майстерності Toyota, організований ПІІ «Тойота-Україна».

 Вже третій рік поспіль АХА підтримує ініціативу «Тойота-Україна» та виступає офіційним спонсором цього заходу.
 Бренди АХА і Toyota асоціюються з високою якістю сервісу, надійністю та турботою про клієнта. Підтримання високого рівня задоволеності клієнтів та високої якості сервісу – пріоритетні напрямки стратегії «АХА Страхування» в усьому світі та в Україні.
 Починаючи з 2007 року, АХА щомісяця проводить внутрішнє дослідження задоволеності клієнтів, що отримали відшкодування по КАСКО. Двічі на рік подібне дослідження (Customer Scope) проводить агенція Nielsen в усіх країнах світу, в яких працює Група АХА. Згідно результатів першої хвилі Customer Scope, 96,2% клієнтів задоволені якістю обслуговування.
 В цьому році у Національному конкурсі професійної майстерності Toyota прийняли участь механіки та консультанти з продажу запасних частин. Під час змагання найкращі спеціалісти офіційних дилерських центрів Toyota продемонстрували свої знання та професійну майстерність, придбану за роки роботи компанії в Україні. За підсумками змагання було визначено найкращого з найкращих фахівців «Тойота-Україна».
 Переможці були нагороджені подорожжю до Японії від «Тойота-Україна», а також подарунками від «АХА Страхування» - страховими полісами для подорожуючих закордон.