«АХА Страхування» займає лідерські позиції за підсумками першого півріччя журналу Insurance TOP

20.09.2012

Лідерські позиції: 1-е місце за чистими страховими преміями: 366 384 тис. грн. станом на 30.06.2012 (за даними журналу Insurance TOP). 1-е місце за страховими преміями по КАСКО: 239 930 тис. грн. станом на 30.06.2012 (за даними журналу Insurance TOP). 2-е місце за страховими відшкодуваннями: 185 233 тис. грн. станом на 30.06.2012 (за даними журналу Insurance TOP).

 За підсумком перших шести місяців СК «АХА Страхування» займає лідерські позиції на страховому ринку України згідно рейтингу українських страхових компаній журналу Insurance TOP.

 Станом на 30.06.2012р. АХА є лідером щодо зібраних чистих страхових премій, загальний обсяг яких сягає 366 384 тис. грн., а також лідером щодо страхових премій на ринку добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО). Загальний обсяг премій по КАСКО склав 239 930 тис. грн. КАСКО займає понад 60% в портфелі компанії та є основним страховим продуктом. Сума відшкодувань по КАСКО з 1 січня по 30 червня 2012 року сягає 120 709 тис. грн.

 Більшість клієнтів обирає КАСКО від «АХА Страхування» тому, що у компанії є продукт автострахування «Все включено». Поліс автострахування «Все включено» від АХА включає в себе необмежений набір усіх ризиків. Це дуже зручно для клієнта, оскільки неможливо передбачити, що може статися з автомобілем на дорозі чи, навіть, на парковці, що охороняється. Отже, придбання поліса з покриттям лише невеликої кількості ризиків не гарантує надійного захисту від непередбачуваних витрат. Крім того, АХА відшкодовує витрати на евакуацію пошкодженого внаслідок страхового випадку авто з місця ДТП до місця зберігання або ремонту на території України.

 «АХА - найбільша страхова компанія Європи і вже кілька років поспіль страховий бренд №1 у світі. Заслужити довіру більше ніж 100 млн клієнтів можна тільки завдяки неухильному виконанню взятих на себе зобов'язань і високій якості сервісу. Цим основним принципам роботи слідують всі компанії Групи АХА в світі, включаючи Україну», - прокоментував Голова Правління СК «АХА Страхування» Філіп Вотле.

 Компанія продовжує притримуватися стратегії прибуткового зростання бізнесу та головним своїм пріоритетом вважає якість сервісу. За результатами регулярного опитування клієнтів, 96,2% задоволені якістю обслуговування при врегулюванні збитків.