АХА стає страховим брендом №1 у світі четвертий рік поспіль

02.10.2012

Міжнародна агенція Interbrand вже четвертий рік поспіль визнає АХА страховим брендом №1 у світі.

 У цьому році французька АХА посіла 58-ме місце у списку найбільших світових брендів та 4-те місце серед французьких брендів після Louis Vuitton, L’Oreal та Danone. Порівняно з минулим роком вартість бренду АХА збільшилась на 1% і складає 6,75 млрд. євро.

 Висока оцінка бренду АХА та його лідерські позиції є результатом високої якості послуг, що надаються клієнту, а також результатом виконання своїх обов’язків завжди бути «доступним, уважним та надійним».

«Для нас велика честь бути страховим брендом №1 у світі, що є підтвердженням визнання АХА збоку наших клієнтів. Ми наполегливо працюємо над наданням якісних продуктів та інноваційних послуг, враховуючи потреби клієнтів. Для підтримки високого рівня довіри, АХА і надалі буде притримуватися стратегії надання високого рівня послуг та постійного вдосконалення продуктів та процесів компанії», - заявив Веронік Вейл, Директор з операційної діяльності Групи АХА.

В Україні Група АХА представлена страховою компанією «АХА Страхування». Страхова компанія «АХА Страхування» - лідер ринку ризикового страхування в Україні, входить до міжнародної фінансової групи АХА (Франція). Європейська якість сервісу, своєчасність виплат та виплати у повному обсязі – головні принципи роботи компанії АХА в усьому світі. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше ніж півмільйона клієнтів. За підсумками першого півріччя 2012 року страхова компанія «АХА Страхування» посіла 1-ше місце в Україні по збору чистих страхових платежів, а також 1-ше місце по збору страхових платежів по КАСКО (за даними журналу TOP Insurance).

Завантажити прес реліз АХА стає страховим брендом №1 у світі четвертий рік поспіль.