Міжнародна рейтингова агенція Fitch підтверджує рейтинг фінансової стабільності Групи АХА

16.10.2012

Міжнародна рейтингова агенція Fitch підтвердила рейтинг фінансової стабільності страхової Групи АХА на рівні «АА-» зі стабільною перспективою.

Показник на рівні «АА-» є підтвердженням наявності капіталу, достатнього для виконання фінансових обов’язків перед клієнтами, а також доказом фінансової надійності компанії. Згідно з оцінкою агенції, рівень платоспроможності АХА залишається високим, компанія продовжує збільшувати абонентську базу, незважаючи на непросту фінансову ситуацію у світі.

Рішучі антикризові дії, впроваджені Групою протягом останніх років, зробили АХА менш вразливою щодо зовнішнього впливу. 75% основного прибутку Групи АХА складають бізнеси, які у найменшій мірі схильні до впливу з боку фінансових ринків.

Рейтинг Групи є підтвердженням того, що АХА – найбільший постачальник страхових та фінансових послуг, що є визнаним брендом з професійним ризик-менеджментом та географічною диверсифікацією, унікальними продуктами та широкими можливостями дистрибуції, ефективною командою менеджерів та послідовною стратегією.

«АХА - найбільша страхова компанія Європи і вже четвертий рік поспіль страховий бренд №1 у світі. Заслужити довіру більше ніж 100 млн клієнтів можна тільки завдяки неухильному виконанню взятих на себе зобов'язань і високій якості сервісу. Саме ці принципи лежать в основі діяльності компаній Групи АХА в усьому світі, включаючи Україну», - прокоментував Голова Правління СК «АХА Страхування» Філіп Вотле.

За підсумками першого півріччя 2012 року СК «АХА Страхування» в Україні займає перші позиції згідно рейтингу українських страхових компаній журналу TOP Insurance.

Станом на 30.06.2012 АХА є лідером за зборами чистих страхових премій з загальним об’ємом 381 774 тис. грн, а також лідером за збором страхових премій на ринку добровільного страхування наземного транспорту (KACKO). Сукупний об’єм премій по КАСКО складає 239 930 тис. грн. КАСКО займає понад 60% у портфелі компанії та є основним страховим продуктом. Сума виплат по КАСКО з 1 січня по 30 червня 2012 року склала 120 709 тис. грн.

Завантажити прес реліз Міжнародна рейтингова агенція Fitch підтверджує рейтинг фінансової стабільності Групи АХА .