«АХА Страхування» запроваджує інноваційний підхід врегулювання збитків

23.10.2012

3 жовтня 2012 року страхова компанія «АХА Страхування» запровадила інноваційний підхід до процесу врегулювання збитків – «телехендлінг».

Відтепер, для того щоб отримати страхову виплату, клієнту достатньо, не витрачаючи час на звернення в офіси компанії з традиційною письмовою заявою, повідомити про настання страхового випадку, наприклад, ДТП – по телефону, зареєструвати страхову подію, обрати провайдера для ремонту, оперативно відправити авто на СТО та дотримуватись інструкцій консультантів компанії.

Інноваційність підходу, впровадженого АХА в Україні, полягає у застосуванні нових для українського страхового ринку технологій обслуговування клієнтів, як у сфері ІТ, так і в сфері управління внутрішніми процесами: власний контакт-центр, створений на базі сучасного програмного забезпечення по управлінню контакт-центрами, платформа для обміну даними між АХА та СТО-партнерами компанії, інтегрована в інформаційну систему компанії; інноваційні технології організації та управління процесами, документообігом, прийнятті рішень та внутрішнього контролю.

Найближчим часом всіх клієнтів АХА, регіон за регіоном, буде проінформовано щодо нової можливості.

«Якість сервісу – головний елемент глобальної стратегії Групи АХА в усьому світі. Відслідковують його регулярно, причому, подібне дослідження проводиться в усіх країнах, де працює АХА. Протягом чотирьох років роботи в Україні АХА запропонувала ринку не один революційний підхід до врегулювання страхових випадків. Усі успішно впроваджені інновації, деякі з яких є ноу-хау для українського страхового ринку, дозволили за останні два роки підвищити швидкість врегулювання втричі.

За підсумками регулярного опитування клієнтів, 96,2% клієнтів задоволені якістю обслуговування при врегулюванні збитків», - зазначив Голова Правління страхової компанії «АХА Страхування» Філіп Вотле.

Плани АХА на поточний та найближчі роки – підтримання високого рівня задоволеності клієнтів та подальше технологічне вдосконалення, спрямоване на скорочення рівня витрат при збереженні та покращенні якості страхових послуг.