Страхова компанія «АХА Страхування» сплатила 1 млн. 70 тис. грн. за автомобіль Lexus LX570

08.11.2012

24 жовтня 2012 року страхова компанія «АХА Страхування» сплатила страхове відшкодування у розмірі 1 млн. 70 тис. грн. згідно з договором КАСКО за автомобіль Lexus LX570. Страховий випадок стався в м. Кременчук, де серед біла дня було викрадено автомобіль Lexus LX570.

Авто було застраховане по програмі КАСКО «Все включено», тобто страхування від усіх ризиків. Окрім традиційних ризиків: викрадення, збиток внаслідок ДТП, збитки спричинені стихійними лихами, пожежі, протиправні дії сторонніх осіб, АХА також відшкодовує збитки, заподіяні внаслідок фізичного впливу інших непередбачуваних подій.

Клієнт отримав значну суму відшкодування у строк, передбачений договором страхування, що є доказом успішності стратегії врегулювання збитків СК «АХА Страхування» в Україні, яка включає надання якісного сервісу та своєчасних відшкодувань як за індивідуальними страховими випадками, так і при врегулюванні значних страхових випадків корпоративних клієнтів АХА. 

Середній строк врегулювання масових збитків в АХА, якими є 81% усіх страхових випадків з автострахування, складає 15 календарних днів з дати подання клієнтом заяви щодо настання страхового випадку до моменту надходження страхового відшкодування на розрахунковий рахунок СТО для ремонту авто.

Щодня компанія опрацьовує близько 120 збитків, а страхова сума відшкодувань сягає понад 1 мільйон гривень.

За результатами регулярного опитування клієнтів, 96,2% клієнтів задоволені якістю обслуговування при врегулюванні збитків.Підтримка високого рівня вдоволеності клієнтів та висока якість сервісу – головні напрямки стратегії компанії в усьому світі та в Україні.

Завантажити прес реліз Страхова компанія «АХА Страхування» сплатила 1 млн. 70 тис. грн. за автомобіль Lexus LX570.