«АХА Страхування» виплатила 1 млн. 291 тис. грн. за двома договорами страхування

15.07.2013

У червні 2013 року страхова компанія «АХА Страхування» виплатила страхове відшкодування в розмірі 1 млн. 291 тис. грн. за двома договорами страхування.

  1 червня 2013 року АХА виплатила 860 тис. грн. за договором страхування вантажів та багажу. Страховий випадок стався під час перевезення вантажу на шляху з Угорщини в Україну. За невідомих обставин сталося зникнення автомобільних шин у кількості 760 шт.

  Згідно договору страхування майна 6 червня 2013 року було виплачено страхове відшкодування на суму 431 тис. грн. Страховий випадок стався в м. Маріуполь, де в результаті пожежі було істотно пошкоджено застрахований об'єкт - приміщення магазину/кафе. Пожежа сталася внаслідок короткого замикання електричної проводки.

  Обидва клієнти отримали велику суму виплати у встановлений термін, що є доказом успішності стратегії врегулювання збитків «АХА Страхування» в Україні, яка включає в себе надання якісного сервісу і своєчасних виплат як за індивідуальними страховими випадками, так і при врегулюванні великих страхових випадків корпоративних клієнтів АХА.