CК «АХА Страхування» підводить підсумки місяця соціальної відповідальності

30.07.2015

У липні 2015 року співробітники СК «АХА Страхування» підтримали глобальну соціальну ініціативу Групи АХА, основним напрямком якої цього року став захист навколишнього середовища

АХА в Україні щорічно протягом 8 років є постійним учасником добровільних благодійних програм Групи.

«Основне завдання, яке стоїть перед нами - це захист людей. Оскільки ми страхова компанія №1 у світі, на нас лежить відповідальність допомагати будувати ще сильніше та безпечніше суспільство, - коментує Філіп Вотле, Голова Правління СК «АХА Страхування». - Для досягнення амбітних цілей необхідна злагоджена робота команди. Я дуже радий бачити, що з кожним роком все більше і більше наших колег, а також їхніх рідних беруть активну участь у нашій ініціативі, допомагаючи своїми добрими справами робити світ навколо краще».

Тема соціальної ініціативи АХА в 2015 році «Жити в безпечному світі». Що це означає для нас у повсякденному житті? Співробітниками «АХА Страхування» було визначено три ключових напрямки:
- захист життя кожного з нас повсякденно;
- захист дітей та створення безпечних умов для їх розвитку;
- захист навколишнього середовища

«Запускаючи нові соціальні проекти важливо поєднувати попередній досвід наших проектів і нові ініціативи. Починаючи з 2007 року, АХА в Україні бере участь у програмі AXA Hearts, підтримуючи дитячі будинки. Ми намагалися зберегти спадкоємність, поєднавши напрямок Групи з охорони навколишнього середовища з допомогою тим, хто потребує її найбільше - дітям, які позбавлені опіки батьків, - коментує Ганна Підгорна, заступник Голови Правління СК «АХА Страхування». - У рамках програми ми поставили перед собою цілі: пояснити важливість місії компанії і розповісти про безпеку в різних аспектах нашого життя; залучити співробітників компанії до збереження навколишнього середовища та збору коштів для благоустрою території дитячого будинку».

Для реалізації ініціативи був створений освітній контент, який роз'яснював, як можна захистити навколишнє середовище, раціонально використовуючи природні ресурси в щоденному житті. Після фази ознайомлення «АХА Страхування» запустила в своїй групі в Facebook ініціативу «Добрих справ», спрямованих на збереження навколишнього середовища та збір коштів для дитячого будинку. Колеги активно підтримали акцію, викладаючи фото-підтвердження своєї соціально-активної позиції. Наприклад, співробітники АХА з м. Кривий Ріг зібрали і вивезли 110 мішків сміття за 3 години, а в місті Львові - облагородили кілька клумб і прибрали П'ятий парк.

Всього за період ініціативи було зроблено 37 добрих великих і маленьких добрих справ; зібрано понад 1000 лайків-підтримок за 2 тижні акції, які потім були переведені в грошовий еквівалент; закуплені енергозберігаючі лампочки для дитячого будинку. Під час поїздки до дитячого будинку співробітники «АХА Страхування» допомогли висадити на його території 74 рослини (дерева, кущі, квіти), після чого кожна дитина отримала іменний сертифікат по догляду за рослинами.

«Соціальна відповідальність - це не разовий захід. Для компанії АХА - це один із стратегічних напрямків і частина корпоративної культури. Своїми ініціативами ми намагаємося залучати співробітників і звертати їх увагу, як маленькими справами і своєю особистою відповідальністю, вдома з родиною і друзями, вони можуть зберегти наше довкілля», - додає Анна.