СК «АХА Страхування» - 8 успішних років в Україні

21.12.2015

21 грудня 2015 року «АХА Страхування», дочірня компанія французької АХА Груп, відзначає 8-річчя своєї роботи на українському ринку.

За цей період АХА в Україні вдалося зайняти лідерські позиції на ринку страхування, впроваджуючи інноваційні сервіси та продукти, підвищити рівень задоволеності клієнтів до 91%, реалізувати гібридну модель продажів з використанням інтернету і багато іншого.

«Все почалося в 2007 році, коли АХА прийшла в Україну. З тих пір ми пережили дві економічні кризи, з яких нам вдалося вийти не тільки, зберігши свої позиції, але і збільшивши частку на ринку. АХА вірить в Україну і її майбутнє в довгостроковій перспективі і готова далі інвестувати в український ринок. Ми підсилюємо Digital трансформацію, а також вкладаємо великий персональний ресурс в зміни всього українського страхового ринку. Саме зараз той час, коли об'єднавшись, ми можемо зробити ринок прозорим, а механізми його функціонування зрозумілими і зручними для клієнта», - прокоментував Філіп Вотле, голова правління СК «АХА Страхування».

«У нас було багато досягнень, але рушійною силою і безперечною перевагою АХА залишаються інвестиції та ресурси, які компанія вкладає в розвиток цифрових сервісів. У компанії зараз активно розвиваються стратегічні програми Digital transformation і IT transformation, які сьогодні закладають фундамент під нове майбутнє нашого бізнесу», - додає Андрій Перетяжко, перший віце-президент СК «АХА Страхування».

АХА виконує в повній мірі свої зобов'язання перед клієнтами та партнерами. Фінансові результати діяльності в 2015 році свідчать про те, що вже шостий рік поспіль АХА в Україні показує прибуток. Фактичний запас платоспроможності перевищує нормативний в 3 рази.

АХА зайняла і утримує лідерські позиції на ринку, а споживач її сприймає як надійного партнера та новатора.

«АХА Страхування» перша в Україні ввела послугу дистанційного врегулювання. Завдяки їй клієнти істотно економлять свій час, адже їм не потрібно їхати в офіс, досить заявити про подію, зателефонувавши до контакт-центру компанії.

«АХА Страхування» - одна з небагатьох компаній, яка може похвалитися єдиною ІТ системою для врегулювання збитків, в якій містяться всі документи, дані і фото, і яка дозволяє в режимі онлайн відстежувати статус збитків по всій Україні. Компанія перераховує гроші безпосередньо на СТО, пропонуючи клієнту закінчену послугу - авто, відремонтоване на СТО - партнері AXA з гарантією якості ремонту, - коментує Максим Межебицький, віце-президент СК «АХА Страхування».

АХА активно рухається вперед разом зі своїм клієнтом, використовуючи нові технології у всіх напрямках. Тільки за останній рік був запущений новий адаптивний вебсайт, власний медичний асистанс, істотно розширена і покращена робота контакт-центру. У рамках стратегічного напрямку digital transformation в 2015 році АХА запустила веб-портал «Моя АХА», завдяки якому клієнти можуть побачити свої договори, платежі, заявити про подію онлайн, отримати необхідну інформацію, переглядати статус врегулювання своєї справи в будь-який зручний для них час. Все, що для цього необхідно - всього лише доступ в інтернет.
Один із стратегічних напрямків розвитку компанії в Україні - збільшення ринкової частки і присутності на українському страховому ринку.

«Ми плануємо і далі розвивати нашу регіональну, агентську мережу, франчайзингові підрозділи, активна робота ведеться з нашими партнерами. У 2015 році АХА запустила «коробочні» продукти з онлайн активацією, а також послугу автопролонгації договорів КАСКО, яка дозволить і нашим клієнтам, і партнерам значно заощаджувати свій час при продовженні договорів», - додає В'ячеслав Гавриленко, віце-президент СК «АХА Страхування».

Один з головних принципів роботи АХА - це клієнтоорієнтованість. У центрі всіх нововведень, інноваційних послуг та процесів завжди стоїть клієнт та його захист.

За результатами міжнародного незалежного опитування в першому півріччі 2015 року рівень задоволеності клієнтів якістю обслуговування в процесі врегулювання склав 91%. Ці дані дають можливість припускати, що акцент на постійному розвитку клієнтських сервісів і загальний вектор, обраний компанією, є абсолютно правильним.