АХА підтверджує своє лідерство у сфері корпоративної відповідальності

25.01.2016

RobecoSAM і Sustainalytics, два відомих рейтингових агентства, визнали АХА однією з найефективніших страхових компаній у сфері навколишнього середовища та управління соціальною відповідальністю (Environmental, Social and Governance (ESG) performance).

Обидва агентства оцінили АХА найвищими балами за комплексну інтеграцію ESG підходів, як в інвестиційній політиці, так і в продуктових пропозиціях.

RobecoSAM нагородив АХА «Бронзовим класом» рейтингу Стійкості компаній 2016*, опублікованому в щорічному звіті агентства. Згідно з оцінкою RobecoSAM та індексу стійкості Доу-Джонса (Dow Jones Sustainability Index, S&P Dow Jones Indices) АХА підвищила свій загальний бал з 77 до 83/100. Оцінка AXA покращилася у всіх трьох областях анкети RobecoSAM (економічні, екологічні та соціальні аспекти). Висока оцінка висунула Групу АХА вперед, дозволивши обійти 96% компаній-представників даної індустрії, а також значно перевищити середній показник сектора, який становить 48/100. Найбільш значний ривок компанії вдалося зробити завдяки своїй прозорій податковій політиці.

*Рейтинг розроблений RobecoSAM у співпраці з S&P Dow Jones Indices, the Dow Jones Sustainability World Index і включає тільки глобальних лідерів по стійкості. Мета цих показників - відстеження і ранжування провідних компаній за стійкістю у всьому світі. Аналіз грунтується на фінансово-матеріальних чинниках діяльності компаній у сфері навколишнього середовища та управлінні соціальною відповідальністю (ESG). Рейтинг визнаний у всьому світі як унікальний в області сталого розвитку.

 

 

http://www.axa.com/en/responsibility/strategy-commitments/sri/


Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2014 році АХА визнана Найкращим зеленим страховим брендом світу. Понад 157 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 59 країнах світу. У 2014 році дохід Групи АХА склав 92 млрд євро. Станом на 31 грудня 2014 року в управлінні компанії налічувалося 1,277 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2014): Standard & Poor's (А +, Positive), Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 1 000 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Найкращий автостраховик» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2014 року (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
«Особистість страхового ринку», 2-е місце було присвоєно голові правління СК «АХА Страхування» Філіпу Вотле (рейтинг газети «Бізнес», 2015).

За результатами 9 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, зібраними страховими преміями по КАСКО та за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 30 вересня 2015 року обсяг високоліквідних активів становить 859,4 млн грн.