Вперше на українському ринку СК «АХА Страхування» запускає «розумне страхування»

18.03.2016

З 17 березня 2016 року СК «АХА Страхування» перша в Україні пропонує своїм клієнтам встановити телематичний пристрій і отримати можливість заощадити до 30% від загального платежу по КАСКО в перший рік страхування.

Телематичні пристроївже давно використовуються страховими компаніями в різних країнах світу. Вони допомагають збирати інформацію про стилі управління автомобілем, на підставі якої страховик може надавати знижки для клієнтів.

Пілотний проект розумного страхування від АХА стартував в місті Києві. Серед переваг, які отримує клієнт:

  • 5% гарантована знижка при укладенні договору;
  • можливість поліпшити стиль водіння;
  • можливість впливати на вартість КАСКО;
  • знижка до 40% при продовженні дії договору


«За допомогою розумного страхування ми хочемо дати можливість обережним водіям заощаджувати при страхуванні. Для залучення зацікавлених клієнтів ми пропонуємо інноваційну можливість синхронізації телематичного пристрою в транспортному засобі з мобільним додатком, що дозволяє відстежувати манеру керування, моніторити накопичені бали і розмір потенційної знижки за безпечне управління автомобілем. Дана технологія, крім економії на страхуванні, дозволить зробити наших клієнтів уважнішими до манери керування автомобілем, що згодом допоможе скоротити кількість ДТП і зробити дорожній рух безпечнішим для всіх його учасників»
, - прокоментував Максим Межебицький, віце-президент СК «АХА Страхування».

Для участі в пілотному проекті необхідно придбати новий продукт «КАСКО Смарт» від АХА, самостійно або за допомогою співробітника компанії встановити телематичний пристрій (що займе близько 15 секунд) і завантажити мобільний додаток на сматфон. Пристрій буде моніторити стиль керування транспортним засобом, а мобільний додаток відображати рекомендації, як зробити керування автомобілем безпечнішим.

Інформація з телематичного пристрою обробляється за спеціальним скоринговим алгоритом і передається Страховику. За результатами скорингу (оцінки стилю управління транспортним засобом) Страхувальнику налічується відповідна кількість балів, в залежності від якої визначається розмір знижки на четверту частину страхового платежу за договором страхування.

 

Детальна інформація та інструкція на офіційному сайті «АХА Страхування».Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 161 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 59 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2014): Standard & Poor's (А +, Positive), Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Найкращий автостраховик» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2014 року (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
«Особистість страхового ринку», 2-е місце було присвоєно голові правління СК «АХА Страхування» Філіпу Вотле (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

За результатами 9 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.