Новий сервіс від СК «АХА Страхування» - «Автоцивілка для Своїх»

12.04.2016

11 квітня 2016 року СК «АХА Страхування» запустила новий сервіс «Автоцивілка для Своїх» з механізмом розширеного прямого врегулювання.

Власники звичайної автоцивілки в разі заподіяння їм шкоди в результаті ДТП змушені звертатися за виплатою в страхову компанію винуватця події, сподіваючись, що дана компанія не виявиться представником списку неплатоспроможних або вже позбавлених ліцензії страховиків.

Завдяки сервісу «Автоцивілка для Своїх» клієнти АХА за невелику додаткову плату отримують безперечну перевагу - у разі відсутності вини в ДТП виплата здійснюється безпосередньо від АХА. Разом з гарантією виплати від «АХА Страхування» клієнти отримують високий рівень сервісу, можливість дистанційного врегулювання (без візиту в офіс), «0» франшизу, можливість використовувати європротокол і переваги Автокад + (дві безкоштовні евакуації авто з місця ДТП, організація доставки бензину, безкоштовна технічна допомога на дорозі, додаткові сервіси та знижки на послуги СТО партнерів). Крім того, при розрахунку збитку з сервісом «Автоцивілка для Своїх» АХА не враховує амортизаційний знос запчастин.

«Механізм прямого врегулювання (коли клієнт звертається в свою страхову, а не чекає відшкодування від СК винуватця ДТП) уже понад 40 років успішно функціонує в Європі. За цей час він показав себе як ефективний спосіб поліпшення якості сервісу, адже компанії борються за клієнта не ціною, а рівнем обслуговування. В Україні він має запрацювати в другому кварталі 2016 року. Але даний спосіб врегулювання покриє близько 50% страхових подій наших клієнтів. З новим сервісом «Автоцивілка для Своїх» ми запропонували нашим клієнтам можливість отримати виплату безпосередньо від АХА в 100% випадків. Власники «Автоцивілки для Своїх» можуть не хвилюватися, чи входить СК винуватця ДТП в пул страховиків-учасників угоди про пряме врегулювання», - коментує Максим Межебицький, віце-президент СК «АХА Страхування».Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 161 000 співробітників  щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 59 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2014): Standard & Poor's (А +, Positive), Moody's  (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Найкращий автостраховик» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2014 року (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
«Особистість страхового ринку», 2-е місце було присвоєно голові правління СК «АХА Страхування» Філіпу Вотле (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
«АХА Страхування» входить в ТОП-100  найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.