СК «АХА Страхування» запропонувала клієнтам нову послугу - Audawatch

25.05.2016

СК «АХА Страхування» анонсувала запуск нового сервісу, за допомогою якого автовласники зможуть отримувати повідомлення про стадії ремонту їх транспортних засобів.

Послуга Audawatch - це спільна робота СК «АХА Страхування» і компанії Audatex Україна, яка покликана вирішити питання інформування клієнтів про стан ремонту автомобіля. На українському ринку даний сервіс є унікальним.

«За допомогою системи Audawatch, співробітники СТО, з якими працює наша компанія, можуть інформувати клієнта в автоматичному режимі про всі стадії ремонту автомобіля, починаючи від прийому, оцінки збитків, усіх стадій проходження по цехах СТО і до завершення ремонту», - пояснює Олександр Аввакумов, директор департаменту врегулювання збитків СК «АХА Страхування».

Клієнту пропонують підключитися до системи Audawatch відразу після того, як його транспортний засіб потрапляє на СТО, яка працює за цією системою, а також можливість обрати найзручніший спосіб повідомлення: смс, електронною поштою, в особистому кабінеті клієнта на сайті.

«В AudaWatch є різні стадії: ремонту, погодження рахунку зі страховою компанією та інші. Як тільки ми відмічаємо у системі завершення певного етапу, клієнт відразу бачить інформацію. Статус може виставити як майстер цеху, так і сервіс-консультант, який веде цей автомобіль. Наприклад, наш співробітник бачить, що автомобіль перейшов на стадію фарбування, тоді він за допомогою QR-коду зчитує з авто хеш-тег і ставить відповідну помітку у системі. Таким чином, власник автомобіля розуміє, де знаходиться його авто та зайвий раз не витрачає час та нерви на дзвінки до СТО», - розповідає Роман Цвігун, сервіс-консультант відділу відновлювального ремонту Порше Захід.

Деякі СТО-партнери АХА не тільки ставлять позначку в системі, а й додають фотографії. Даний сервіс є безкоштовним як для клієнтів, так і для СТО-партнерів страховика - всі витрати по використанню Audawatch «АХА Страхування» бере на себе.

Таким чином, за допомогою Audawatch клієнти АХА отримують повне інформування на всіх стадіях ремонту свого авто, СТО - можливість прискорити і спростити процес комунікації з клієнтами і страховиком, а страхова компанія - додаткові дані для аналізу роботи партнерів і поліпшення якості обслуговування своїх клієнтів.
Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 161 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 59 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2014): Standard & Poor's (А +, Positive), Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Найкращий автостраховик» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2014 року (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
«Особистість страхового ринку», 2-е місце було присвоєно голові правління СК «АХА Страхування» Філіпу Вотле (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.