Андрій Перетяжко увійшов до рейтингу кращих топ-менеджерів України

10.06.2016

Журнал «Фокус» випустив рейтинг 30 кращих топ-менеджерів України, в який увійшов перший віце-президент СК «АХА Страхування», гендиректор СК «АХА Страхування Життя» Андрій Перетяжко.

Вибір кандидатур відбувався в два етапи. На першому - були визначені найбільш значущі для української економіки ринки по їхньому внеску у ВВП країни. В результаті були виділені 10 секторів: аграрний, фінансовий, промисловість і паливно-енергетичний комплекс, IT і телеком, рітейл, харчопром, будівництво та девелопмент, фармацевтика, авторинок, а також в окрему позагалузеву категорію увійшли державні та муніципальні компанії. На другому етапі було опитано близько 100 галузевих експертів, аналітиків та учасників ринку. За кожен експертний голос або визнання колег по ринку претендент на звання кращого топ-менеджера отримував по одному балу. Після підсумовування отриманих балів визначалися троє переможців від кожної галузі.

Андрій Перетяжко став єдиним представником страхової галузі, який увійшов до даного рейтингу.

«Я вдячний експертам за високу оцінку моєї роботи. Сьогодні вже недостатньо віддавати свої зусилля тільки розвитку компанії. ТОП-менеджерам необхідно залучатися до лобіювання інтересів ринку і приділяти час обговоренню його розвитку. Представники АХА займають дуже активну позицію в трансформації страхового ринку, оскільки ми розуміємо, що без якісних змін на законодавчому рівні, у нас не буде можливості впровадити ті новації, до яких ми давно технічно готові, і які вже давно чекає наш клієнт», - коментує Андрій Перетяжко.

Нагадаємо, що Андрій Перетяжко вже другий рік поспіль є президентом Української Федерації Убезпечення, а також був обраний співголовою комітету банківських і фінансових послуг Американської торговельної палати в Україні (АСС).

Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 161 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 64 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2014): Standard & Poor's (А +, Positive), Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Найкращий автостраховик» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2014 року (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
«Особистість страхового ринку», 2-е місце було присвоєно голові правління СК «АХА Страхування» Філіпу Вотле (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.