СК «АХА Страхування» виступає партнером заходу "Свято вулиці Костьольної: День Франкофонії"

10.06.2016

12 червня в місті Києві на вулиці Костьольній відбудеться ярмарок «Свято вулиці Костьольної: День Франкофонії».

На повністю перекритій вулиці Костьольній зберуться всі охочі дізнатися більше про багатогранну культуру франкомовних держав (Канада, Конго, Ліван, Франція і Швейцарія) і велика кількість талановитих людей з України. В цілому заявлено понад 200 учасників, 5 посольств франкомовних держав, більше 50 артистів і музикантів.

З 10:00 до 22:00 жителів і гостей столиці чекають вуличний театр, кулінарні майстер-класи, гастрономічні лекції та дегустації, дитяча творча зона, картинні експозиції, жива музика і Dj-сети, виставкові стенди з різноманітною hand-made продукцією, делікатеси з усього світу, pop-up кафе, майстри кавових справ, письменники і книжкові видавництва, антикварні крамниці, кінотеатр під відкритим небом, покази від відомих українських дизайнерів, гра в петанк, freestyle футбол, освітня зона франкомовних країн і навіть симфонічний оркестр.

СК «АХА Страхування» виступає партнером заходу та запрошує всіх бажаючих приєднатися до знайомства з традиціями французької культури. Компанія пропонує гостям можливість розслабитися в своїй лаундж зоні недалеко від сцени, насолоджуючись перформенсом, зробити кілька фотографій на пам'ять в декорованій фотозоні, а найактивніших учасників чекають призи від АХА.

Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 161 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 64 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2014): Standard & Poor's (А +, Positive), Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Найкращий автостраховик» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2014 року (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
«Особистість страхового ринку», 2-е місце було присвоєно голові правління СК «АХА Страхування» Філіпу Вотле (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.