СК «АХА Страхування» посіла перші місця в трьох номінаціях рейтингу видання «Бізнес»

14.06.2016

13 червня були опубліковані результати рейтингу «Фінансовий Оскар 2015» видання «Бізнес», в якому СК «АХА Страхування» було присуджено першість відразу в трьох номінаціях.

СК «АХА Страхування» визнана «Найпрофесійнішою страховою компанією», «Автостраховиком року», а перший віце-президент компанії Андрій Перетяжко, який також очолює Українську Федерацію Страхування, зайняв 1-е місце в номінації «Особистість страхового ринку».

Вибір кращих представників фінансового сектора проходив в два етапи. На першому етапі редакція провела попередній незалежний відбір претендентів, склавши "Short-list страхових компаній". Формування short-листа грунтувалося на даних звітності страхових компаній за 2015 рік - показниках в абсолютному вираженні, а також їх динаміці в порівнянні з 2014 роком. Кожна позиція, яка оцінювалася, приносила компаніям певні бали, що і дозволило визначити ТОП-10 претендентів на перемогу. На другому етапі було задіяно журі, сформоване з шанованих представників страхового, інвестиційного та експертного співтовариства. Члени журі отримали можливість провести таємне незалежне оцінювання претендентів, представлених в short-листах, а також право висувати претендентів на звання переможців у персональних номінаціях.

«Нам завжди приємно бачити позитивну оцінку нашої діяльності зовнішніми експертами, адже вона підтверджує ефективність обраної нами стратегії розвитку. Головні її пріоритети, які ось уже понад 8 років присутності в Україні залишаються незмінними - це прибутковий ріст компанії темпами вищими, ніж в середньому по ринку; клієнтоорієнтованість - сьогодні важливо розуміти, чого хочуть клієнти, необхідно створювати нові продукти під їхні потреби. Особливо важливими векторами розвитку є підвищення професіоналізму персоналу і діджиталізація. Сьогодні молоде покоління клієнтів вимагає нових підходів, тому ми повинні бути максимально готові до цього виклику і надавати всі ті послуги, які стають актуальними і потрібними. І п'ятий пріоритет, який сповідує АХА Груп у світі і в Україні - стимулювання позитивних змін через власну залученість і активну участь стейкхолдерів. Саме в послідовній реалізації всіх цих принципів і полягає наш успіх», - коментує Філіп Вотле, голова правління СК «АХА Страхування».

АХА, як лідер ринку, бере активну участь в роботі ринкової асоціації Української Федерації Убезпечення, а також в роботі МТСБУ, виступає з консолідуючими пропозиціями, які ведуть до прогресу в розвитку тих чи інших сегментах ринку, і в підсумку сприяють їх динамічному розвитку. «АХА Страхування» взяла на себе ініціативу три роки тому запросити ключових гравців ринку, а також представників регулятора в Бельгію для вивчення передового досвіду роботи сегмента автострахування. Представники АХА виступили активними учасниками підписання Угоди про пряме врегулювання в ОСЦПВ, що, безумовно, підвищить стандарти обслуговування, скоротить терміни врегулювання, і стане стимулом для приросту сегмента автострахування.

Нагадаємо, що на початку 2016 року «АХА Страхування» увійшла в ТОП-20 кращих роботодавців країни за версією «Бізнес», зайняла 1 місце у страховій галузі в національному рейтингу управління корпоративною репутацією газети «Бізнес». За підсумками 2015 року АХА увійшла в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток, перерахувавши до держбюджету 54,22 млн грн.
Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 161 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 64 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2014): Standard & Poor's (А +, Positive), Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Автостраховик року» (за підсумками «Фінансового Оскара 2015» газети Бізнес)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2015 року (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
«Особистість страхового ринку», 2-е місце було присвоєно голові правління СК «АХА Страхування» Філіпу Вотле (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.