АХА увійшла в ТОП-10 найдорожчих страхових брендів світу

17.06.2016

АХА визнана одним з найсильніших страхових брендів у світі згідно з результатами авторитетного рейтингу BrandZ™ міжнародного агентства MillwardBrown.

Вартість бренду АХА в 2016 році зросла на 9% в порівнянні з 2015 роком, досягнувши за оцінками аналітиків агентства $6,4 млрд. Такі високі позиції АХА отримала завдяки своїм інвестиціям в розвиток digital напрямку і розширенню своєї присутності на ринках, що розвиваються. АХА створила стратегічний венчурний фонд, капітал якого спрямований на розвиток інноваційних цифрових сервісів, а також запустила інкубатор Kamet для розробки нових технологічних страхових продуктів.

«Провайдери страхових послуг опановують нові технології і продовжують фокусуватися на аналізі Big Data, щоб створювати продукти, які будуть задовольняти потреби сучасного споживача, - ділиться Вікторія Сакал, консультант глобального консалтингового агентства Vermeer. - Для більшості страхових брендів головне питання полягає не в опануванні нових бізнес підходів, а в тому, як стати частиною нового цифрового бізнесу, розвивати інноваційні продукти самостійно або в партнерстві з технологічними компаніями, що нещодавно виникли».

Дослідження BrandZ є найбільшою в світі базою даних капіталізації брендів, яка була створена в 1998 році і постійно оновлюється. BrandZ - це ресурс, який містить дані про бренди, які збираються в ході інтерв'ю з більш ніж 150 000 чоловік щорічно і одночасним проведенням понад 400 досліджень по всьому світу.

Вихідні дані для дослідження BrandZ щорічно збирають шляхом опитування споживачів і професіоналів. Кожного учасника просять оцінити конкуруючі бренди певної категорії, які зазвичай купує споживач. Дослідження дає можливість отримати цінні думки від людей, які знають категорію і можуть судити про бренд, грунтуючись на параметрах, які важливі для них при покупці.Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 161 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 64 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2014): Standard & Poor's (А +, Positive), Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Автостраховик року» (за підсумками «Фінансового Оскара» газети Бізнес, 2016)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2015 року (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
«Особистість страхового ринку», 1-е місце було присвоєно першому віце-президенту СК «АХА Страхування» Андрію Перетяжко (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.