Група АХА стала партнером Alibaba, лідера в сегменті e-commerce

02.08.2016

29 липня 2016 року світовий лідер зі страхування та управління активами, Група АХА, анонсувала початок стратегічного партнерства з Alibaba -китайським гігантом у сфері електронної комерції і Ant Financial Services.

Мета партнерства полягає в спільному впровадженні інновацій, взаємній підтримці один одного в розробці нових продуктів, а також вивченні нових ринків і сегментів. Дане партнерство демонструє, що глобальний бізнес виходить на новий виток розвитку, коли кордони між різними сферами стираються, а міжнародні гіганти об'єднуються, щоб зробити свої товари і послуги ще зручнішими та доступнішими для клієнтів.

"Співпраця з Alibaba може надати нам унікальний глобальний і прямий канал розподілу. Ми з нетерпінням чекаємо, коли почнемо обслуговувати клієнтів Alibaba і розробляти інноваційні страхові продукти та послуги для них. Завдяки неперевершеній обізнаності Alibaba у своєму внутрішньому ринку, це партнерство також допоможе нам ще більше прискорити розвиток АХА в Китаї, де ми вже є міжнародним страховиком N1", - коментує Томас Баберл, заступник генерального директора AXA Груп.

Це партнерство також чудова можливість для Alibaba розширити свою діяльність на нових ринках, трансформувати свої продукцію та послуги.

"Ринок електронної комерції швидко зростає, тому для нас дуже важливо розвивати наші послуги та пропозиції для бізнесу та споживачів, які здійснюють торгівлю на наших платформах. Співпраця між AXA та Alibaba дозволить нам створювати нові рішення і поліпшувати якість обслуговування клієнтів", - коментує Майкл Еванс, президент Групи Alibaba.

Менш ніж за 20 років (з 1999 року) компанія Alibaba стала найбільшим рітейлером в світі з точки зору загального обсягу товарів в області електронної комерції. Ant Financial Services є філією Alibaba, яка надає фінансові послуги. Alipay, основний сервіс онлайн-оплати Alibaba, має понад 900 користувачів та 926 транзакцій в секунду.

Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 161 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 64 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2016): Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable), Standard & Poor's (А +, Positive, 2015).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Автостраховик року» (за підсумками «Фінансового Оскара» газети Бізнес, 2016)
«Особистість страхового ринку», 1-е місце було присвоєно першому віце-президенту СК «АХА Страхування» Андрію Перетяжко (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2015 року (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.