«АХА Страхування» виплатила більше 4,7 млн грн за трьома договорами КАСКО

03.10.2016

СК «АХА Страхування» виплатила понад 4,7 млн грн страхового відшкодування за трьома договорами КАСКО.

Перша подія сталася в місті Кривий Ріг. О 8:30 ранку страхувальник залишив свою Аudi Q5 на майданчику біля лікарні. Вийшовши через годину, власник не виявив свого автомобілю. Страхова виплата в розмірі більше 1,7 млн грн була виплачена страхувальнику 1 серпня.

Ще дві страхові події за договорами КАСКО відбулися в Запорізькій області. Власнику Toyota Land Cruiser подзвонили і повідомили, що його автомобіль, припаркований на стоянці, горить. На місці події були виявлені засоби для підпалу і пляшки з-під «коктейлів Молотова». В результаті підпалу, який стався в червні, транспортний засіб повністю згорів. Уже в липні страхувальнику була перерахована виплата, яка склала 1,78 млн грн.

Третя велика подія сталася із застрахованим в АХА Porsche Cayenne в серпні. Під час дощу водій не впорався з керуванням, скоїв наїзд на відбійник, пробив його і поїхав в поле. В результаті транспортному засобу викликали евакуатор. Виплата в розмірі 1,18 млн грн була оперативно перерахована клієнтові у вересні.

Автомобілі були застраховані за програмою КАСКО «Все включено», тобто страхування від усіх ризиків. Це дуже зручно для клієнта, оскільки неможливо передбачити, що може статися з автомобілем на дорозі або навіть на стоянці, що охороняється. Крім традиційних ризиків: викрадення, збиток в результаті ДТП, збитки в результаті стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА за даною програмою відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових подій. Страховка АХА також покриває витрати на евакуацію пошкодженого внаслідок страхового випадку авто з місця ДТП до місця зберігання або ремонту на території України.

В цілому в серпні 2016 року клієнти «АХА Страхування» отримали 47 млн 013 тис. грн страхових відшкодувань за більш ніж 3 тисячами страховими випадками, з яких виплати по КАСКО склали 33 млн 509 тис. грн.



Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 166 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 64 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2016): Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable), Standard & Poor's (А +, Positive, 2015).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Автостраховик року» (за підсумками «Фінансового Оскара» газети Бізнес, 2016)
«Особистість страхового ринку», 1-е місце було присвоєно першому віце-президенту СК «АХА Страхування» Андрію Перетяжко (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2015 року (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.