Дохід Групи АХА (Франція) за 9 місяців 2013 року склав 69 млрд. євро

29.10.2013

За підсумками 9 місяців 2013 року світовий лідер у сфері страхування та управління активами Група АХА (Франція) демонструє стабільне зростання.

Загальний дохід Групи AXA збільшився на 3% і склав 69,5 млрд. євро. У той же час, доходи у сферах страхування майна, страхування відповідальності, а також управління активами зросли до 22,6 млрд. євро і 2,6 млрд. євро відповідно (+ 2% і +8%).

  • Загальний дохід збільшився на 3% до 69,5 млрд. євро
  • Доходи у сфері страхування майна і страхування відповідальності зросли на 2% до 22,6 млрд. євро
  • Дохід від сфери управління активами склав 2,6 млрд. євро (+8%)

«Результати дев'яти місяців 2013 року показують позитивну динаміку, яку демонструє Група AXA з початку року. Наші результати відображають рішучість слідувати стратегічним ініціативам АХА і демонструють відданість наших співробітників при досягненні цілей програми Амбіція AXA», - коментує заступник Голови Правління AXA Дені Дюверн.

У вересні 2013 року АХА п'ятий рік поспіль була визнана найдорожчим страховим брендом світу за результатами міжнародного агентства Interbrand.

В Україні Група AXA представлена компанією «АХА Страхування», одним з лідерів страхового ринку України. За підсумками першого півріччя 2013 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за обсягом страхових виплат, а також 1-е місце за збором страхових премій по КАСКО (за даними журналу TOP Insurance).

Страховой бренд №1