Дохід Групи АХА (Франція) за 1-е півріччя 2013 року склав 50 млрд. євро

05.08.2013

2 серпня 2013 року Група АХА (Франція), світовий лідер у сфері страхування та управління активами, оголосила результати 1-го півріччя 2013 року. Дотримуючись стратегії прибуткового зростання, АХА стабільно демонструє високі фінансові показники.
  • Загальний дохід збільшився на 4% і становить 50 млрд. євро
  • Прибуток від основної діяльності збільшився на 16% до 2,6 млрд. євро
  • Скоригований прибуток зріс на 26% до 3 млрд. євро
  • Чистий прибуток склав 2,5 млрд. євро

   Так, загальний дохід Групи за 6 місяців 2013 року склав 50 млрд. євро, що на 4% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року. Прибуток від основної діяльності збільшився на 16% до 2,6 млрд. євро, в той час як відкоригований прибуток зріс на 26%, досягнувши 3 млрд. євро. Чистий прибуток Групи АХА склав 2,5 млрд. євро.

   «Група АХА показала високі фінансові результати у 1-му півріччі 2013 року з 4% зростанням загального доходу і значним приростом прибутку від основної діяльності по всіх лініях бізнесу», - заявив Анрі де Кастр, Голова Правління та Генеральний директор АХА.

   «Наша лінія бізнесу Життя і Заощадження показує високе зростання продажів. Крім того, надходження у сфері страхування Майна та Відповідальності теж ростуть. На швидкозростаючих ринках ми спостерігаємо високі темпи зростання прибутку. Така ж тенденція зростання простежується і на зрілих ринках.

   АХА продовжує слідувати стратегії активного управління капіталом. У першому півріччі 2013 року в управлінні Групи знаходиться більше 1 трлн. євро активів. Група продовжує реінвестувати у швидкозростаючі бізнеси, зокрема, в нашого нового партнера в Китаї компанію Tian Ping, що має зміцнити позиції АХА в сфері страхування майна і відповідальності.

   Ми також продовжуємо збільшувати інвестиції в розвиток нашого електронного бізнесу, враховуючи потреби клієнтів. Завдяки відданості наших людей, ми досягаємо Амбіцій АХА, слідуючи нашій місії захищати людей», - прокоментував Голова Правління Групи АХА (Франція).