«АХА Страхування» виплатила 1,5 млн. грн. за двома договорами КАСКО

13.01.2014

26 і 27 грудня 2013 року СК «АХА Страхування» виплатила страхові відшкодування на суму 795 тис. грн. і 722 тис. грн. за двома договорами КАСКО.

Припарковані біля будинку автомобілі Lexus LX 570 і BMW X6 були викрадені серед білого дня. Обидва страхових випадки сталися в м. Київ. Авто були застраховані за програмою КАСКО «Все включено», тобто страхування від усіх ризиків. Це дуже зручно для клієнта, оскільки неможливо передбачити, що може статися з автомобілем на дорозі або навіть на стоянці, що охороняється. Купівля полісу з покриттям обмеженого переліку ризиків не гарантує надійного захисту від непередбачених витрат.

Крім традиційних ризиків: викрадення, збиток внаслідок ДТП, збитки внаслідок стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових подій. Поліс АХА також покриває витрати на евакуацію пошкодженого внаслідок страхового випадку авто з місця ДТП до місця зберігання або ремонту на території України.