«АХА Страхування» підвищує швидкість обслуговування своїх клієнтів

24.03.2014

У 2013 р. рівень вдоволеності клієнтів якістю послуг, що надається контакт-центром «АХА Страхування», одного з лідерів українського страхового ринку, склав 94%.

Досягти таких високих показників вдалося також і завдяки впровадженню електронної бази знань на платформі Microsoft SharePoint Server 2010. Розробкою та впровадженням рішення займалася компанія Lizard Soft.

Власний контакт-центр «АХА Страхування» був створений у 2012 році в межах інноваційної програми з врегулювання збитків «Телеврегулювання». Головним завданням контакт-центру є швидке та точне надання консультацій у разі телефонного звернення.

«Новий сервіс дозволяє клієнту зареєструвати свій страховий випадок, а також отримати консультацію відносно статусу розглядання страхової справи по телефону за допомогою сучасних електронних засобів зв’язку без необхідності візиту до офісу компанії. У співробітництві з компанією Lizard Soft була створена база знань зі зручними механізмами пошуку та введення інформації. Це дозволило скоротити час на прийняття рішення операторами контакт-центру під час надання консультацій клієнтам», - заявив Руслан Грабко, заступник віце-президенту з операційної діяльності «АХА Страхування».

Зручна система пошуку необхідної інформації в базі забезпечує високу швидкість надання відповіді на будь-яке питання клієнта, який звернувся до контакт-центру.

Для поповнення бази знань новою інформацією передбачені різноманітні інтерфейси. Це дозволяє оперативно поновлювати дані та постійно підтримувати високий рівень їх актуальності.

Результати роботи у 2013 році показали, що процес «Телеврегулювання» зручний для клієнтів та партнерів «АХА Страхування» та дозволяє досягти високого рівня якості сервісу. За один рік за допомогою нового процесу було врегульовано близько 40 000 збитків з автострахування.

«АХА Страхування» і надалі планує вдосконалювати обслуговування клієнтів згідно зі своєю стратегією, основним напрямком якої є ЯКІСТЬ СЕРВІСУ.

Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. П’ятий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. Понад 160 000 співробітників щодня обслуговують 102 мільйони клієнтів в 56 країнах світу. У 2013 році дохід Групи АХА склав 91,2 млрд. євро. Станом на 31 грудня 2013 року в управлінні компанії налічувалося 1,114 трлн. євро активів.

Страхова компанія «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 1 000 співробітників та 2 300 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

За підсумками 9 місяців 2013 року страхова компанія «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за збором страхових премій по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат, а також 1-е місце за страхуванням фізичних осіб (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2013 року обсяг ліквідних активів становить 730 млн. грн.