«АХА Страхування» посилює Донецьку дирекцію

21.08.2013

Компанія «АХА Страхування» повідомляє про призначення Станіслава Самохвалова на посаду в. о. директора Донецької дирекції «АХА Страхування» (серпень 2013 року)

Станіслав Самохвалов приєднався до команди АХА в 2008 році в якості начальника відділу споживчого страхування. Раніше він встиг пройти справжню школу в сфері роздрібних продажів. Пізніже продовжив свою кар’єру в банківській сфері, а саме в Першому Українському Міжнародному Банку на посаді спеціаліста, а пізніше і старшого спеціаліста, в обов’язки якого входив розвиток відносин з автосалонами.

Станіслав проявляє себе як ефективний лідер з активною життєвою позицією. В АХА він успішно очолював відділ роботи з фізичними особами, відділ продажів, департамент корпоративного та роздрібного бізнесу Донецької дирекції, а також був заступником директора Донецької регіональної дирекції по корпоративному бізнесу.

На новій посаді Станіслав ставить перед собою амбітні цілі - перевиконання планів продажів, подальше підвищення якості обслуговування, зміцнення сильної команди, в якій кожен співробітник буде розвиватися і підніматися по кар'єрних сходах.

«Однією з основних переваг АХА для клієнтів є якість сервісу. Всі співробітники професійно навчені взаємодії з клієнтами та їх запереченнями. Більш позитивного колективу я ще не зустрічав - це приємні, цілеспрямовані та усміхнені люди, - прокоментував Станіслав. - Наша команда націлена на утримання лідерських позицій на ринку страхових послуг, при цьому, піклуючись про кожного свого клієнта. Реалізації таких масштабних планів сприяє успішне введення нової системи телеврегулювання, яка значно економить час клієнтів при врегулюванні страхової події».

Результат ефективності даного підходу підтверджують висновки дослідження задоволеності клієнтів в 2013 році - більше 96% клієнтів задоволені якістю обслуговування в АХА.

Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Четвертий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. Понад 163 000 співробітників щодня обслуговують 102 мільйони клієнтів в 57 країнах світу. У 2012 році дохід Групи АХА склав 90,1 млрд. євро. Станом на 31 грудня 2012 року в управлінні компанії налічувалося 1,116 трлн. євро активів.

Страхова компанія «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 1 000 співробітників та 2 500 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

За підсумками дванадцяти місяців 2012 року СК «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за збором страхових платежів, 1-е місце за збором страхових премій по КАСКО, а також 1-е місце за обсягом страхових виплат (за даними журналу Insurance TOP ). Крім того, АХА була визнана найбільшим платником податків 2012 року (за даними журналу TOP Insurance). Станом на 31 грудня 2012 року обсяг ліквідних активів становить 886 млн. 013 тис. грн.