«AXA Страхування» виплатила 822 тис. грн. за трьома великими збитками

12.09.2014

В кінці серпня 2014 року «АХА Страхування» виплатила понад 822 тис. грн. страхового відшкодування за трьома договорами КАСКО.

Перші дві страхових події, за якими АХА здійснила великі виплати в серпні, сталися в результаті ДТП. Водій автомобіля Mercedes-Benz ML був змушений зманеврувати і зіткнувся з деревом на узбіччі, для того щоб уникнути наїзду на тварину. Ще з одним клієнтом АХА, власником Audi A4 Allroad, ДТП сталося після того, як він не витримав безпечної дистанції і в результаті зіткнувся з іншим транспортним засобом.

У третій великій страховій події - клієнт «AXA Страхування» вночі виявив відсутність свого автомобіля Toyota Land Cruiser, що був припаркований біля будинку в Києві.

Всі три транспортних засоби були застраховані за програмою КАСКО «Все включено», тобто страхування від усіх ризиків. Це дуже зручно для клієнта, оскільки неможливо передбачити, що може статися з автомобілем на дорозі або навіть на стоянці, що охороняється. Крім традиційних ризиків: викрадення, збиток внаслідок ДТП, збитки внаслідок стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових подій. Страховка АХА також покриває витрати на евакуацію пошкодженого внаслідок страхового випадку авто з місця ДТП до місця зберігання або ремонту на території України.

«AXA Страхування» стабільно врегульовує більше 600 страхових подій (і це тільки по КАСКО!) на тиждень, виплачуючи більше 1 млн. грн. на день, - коментує Руслан Грабко, заступник віце-президента з операційної діяльності «АХА Страхування».

«Поліпшення якості сервісу для AXA – щоденне завдання для співробітників і предмет постійної уваги з боку менеджменту та акціонерів. Середній термін врегулювання збитків по КАСКО в «АХА Страхування» - 15 календарних днів. Це чесний термін, саме середній, саме в календарних днях (а не робочих), тобто багато збитків врегульовуються швидше (так, 40% збитків врегульовуються за 10 календарних днів, 65% - за 15 календарних днів)», - додав Руслан.

При цьому рівень задоволеності якістю обслуговування в компанії складає 93%.

Група AXA (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. П’ятий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. Понад 157 000 співробітників щодня обслуговують 102 мільйони клієнтів в 56 країнах світу. У 2013 році дохід Групи АХА склав 91,2 млрд. євро. Станом на 31 грудня 2013 року в управлінні компанії налічувалося 1,114 трлн. євро активів.

Страхова компанія «AXA Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 1 000 співробітників та 2 300 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

За результатами 6 місяців 2014 року страхова компанія «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за збором страхових премій по КАСКО, 1-е місце за чистими преміями, 1-е місце за обсягом страхових виплат, а також 1-е місце за страхуванням фізичних осіб (за даними журналу Insurance ТОР). Станом на 31 грудня 2013 року обсяг високоліквідних активів становить 730 млн. грн.