«AXA Страхування» продовжує свою роботу в Криму

20.03.2014

«AXA Страхування», представник міжнародної Групи AXA (Франція), заявила про те, що компанія працює в звичайному режимі на всій території України, в тому числі і в Криму. Кримська дирекція АХА продовжує виконувати свої зобов'язання перед клієнтами та партнерами, а також укладати нові договори.

«Ми продовжуємо виконувати зобов'язання за договорами страхування перед нашими клієнтами, - заявив Віце-президент компанії Гавриленко В'ячеслав Віталійович. - Тому Ви можете бути спокійні і впевнені - АХА тримає своє слово і дорожить своїми клієнтами і партнерами. І в стабільний час, і в кризові часи АХА виплачувала і виплачує своїм клієнтам більше 1 млн. грн. в день.»

Голова Правління компанії Філіп Вотле зазначив, що керівництво Групи АХА приділяє пильну увагу до ситуації в країні і висловлює свою підтримку і подяку співробітникам АХА в Україні за злагоджену і самовіддану роботу в кризовий час. Незважаючи на ситуацію, що склалася, AXA в Україні продовжує працювати без збоїв, зберігаючи на високому рівні всі сервіси і підтримуючи робочі процеси.

«За роки роботи AXA в Україні досягла значних успіхів, утримуючи позиції лідера. За результатами 2013 року ми знову стали компанією # 1 на класичному страховому ринку. За перші місяці 2014 року наші плани продажів досягнуті, ми продовжуємо розширювати бізнес. У ситуації нестабільності клієнти ще з більшою увагою вивчають страхові компанії і вибирають найнадійнішу - клієнти переходять до АХА.

Ми хочемо підкреслити, що Україна - стратегічно важливий для Групи AXA ринок і АХА має намір продовжувати ведення бізнесу в нашій країні», - додав пан Вотле.

«Фінансовий стан компанії надійний і стабільний», - заявив раніше новий Фінансовий директор компанії Микола Іванінів. - На сьогоднішній день компанія володіє достатньою кількістю коштів для виконання взятих на себе зобов'язань».

Інвестиційний портфель AXA вдвічі перевищує суму страхових резервів компанії. Це є підтвердженням того, що у компанії великий запас грошових коштів для виконання своїх зобов'язань перед партнерами та клієнтами. Станом на 31 грудня 2013 року обсяг інвестиційного портфеля «АХА Страхування» складає 730 млн.грн.