Група АХА (Франція) запустила нову лінію бізнесу - страхування життя в Україні

07.08.2013

Група АХА (Франція), світовий лідер у сфері страхування і управління активами, продовжує інвестувати в Україну. 30 липня 2013 року «АХА Страхування», українська дочка Групи АХА, оголосила про запуск нової лінії бізнесу в Україні - страхування життя.

   «Після ретельного аналізу ситуації на ринку було прийнято рішення про запуск нового бізнесу. Група АХА вірить у розвиток бізнесу в Україні і в кадровий потенціал, який вже є в української команди. Ця впевненість ґрунтується, в першу чергу, на тому, що АХА вже є лідером ризикового страхування в Україні, і по-друге, Група АХА володіє величезним досвідом в цьому напрямку. У 2012 році лінія бізнесу страхування життя принесла Групі АХА більше 60% від її загального доходу. Безумовно, ми будемо використовувати світовий досвід Групи тут в Україні», - прокоментував Голова Правління страхової компанії «АХА Страхування» Філіп Вотле.

   «Нова компанія є 100% дочірньою компанією Групи АХА (Франція). Поки вихід буде поетапним. Одні з напрямків, з яких компанія планує розпочати свою роботу - це страхування на випадок смерті, від нещасного випадку та інших ризиків, так звані продукти protection («захист»). На початковому етапі АХА буде використовувати технологію bancassurance для просування цих продуктів серед клієнтів банків-партнерів. Наступним етапом буде вихід на ринок корпоративного страхування життя», - заявив Перший віце-президент страхової компанії «АХА Страхування» Андрій Перетяжко, відповідальний за запуск даного проекту.

    Найближчим часом планується ребрендинг лайфової компанії, в результаті якого буде використаний бренд «АХА Страхування». У компанії зроблені кадрові призначення. Генеральним директором лайфового бізнесу призначений Тимошенко Дмитро, який обіймав посаду Заступника Фінансового Директора «АХА Страхування» і має тринадцятирічний досвід роботи в страхуванні. Заступником Генерального директора з продажу та маркетингу призначений Абдураманов Руслан, який раніше обіймав посаду Начальника управління продукт-менеджменту «АХА Страхування».