«AXA Страхування» запропонувала активацію договорів через інтернет в новому продукті «Лікар в дорозі»

04.02.2015

У січні 2015 року страхова компанія «AXA Страхування» запустила новий страховий продукт - «Лікар в дорозі».

У своїй пропозиції «AXA Страхування» вдалося максимально спростити процедуру укладання договору. Тепер клієнту не потрібно їхати в офіс і заповнювати документи, достатньо придбати продукт в мережі партнерів, після чого самостійно активувати його через інтернет.

«Виведення на ринок продуктів з онлайн активацією є частиною стратегії розвитку Групи АХА в Україні. Компанія продовжує впроваджувати інновації у всіх напрямках діяльності, у тому числі і в продуктовому сегменті», - говорить віце-президент страхової компанії «AXA Страхування» В'ячеслав Гавриленко.

Поліс «Лікар в дорозі» передбачає покриття медичних витрат у разі, якщо застрахована особа постраждає в результаті ДТП.

За умовами продукту страхове відшкодування буде виплачено незалежно від того, ким з учасників ДТП виявилася застрахована особа: пішоходом, велосипедистом, водієм, пасажиром авто або громадського транспорту. Страхове покриття на суму 100 тисяч гривень передбачає організацію та оплату медичних послуг та медикаментів на всіх етапах лікування: виклик швидкої медичної допомоги, перебування в стаціонарі, амбулаторне лікування.

Вартість цього продукту становить 250 гривень за одну особу в рік.

Група AXA (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Шостий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. Понад 157 000 співробітників щодня обслуговують 102 мільйони клієнтів в 56 країнах світу. У 2013 році дохід Групи АХА склав 91,2 млрд євро. Станом на 31 грудня 2013 року в управлінні компанії налічувалося 1,114 трлн євро активів.

Страхова компанія «AXA Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 1 000 співробітників та 2 300 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

У 2014 році «АХА Страхування» посіла лідерську позицію в рейтингу надійності страховиків за версією Forbes.

За результатами 9 місяців 2014 року страхова компанія «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за збором страхових премій по КАСКО, 1-е місце за валовими страховими преміями, 1-е місце за чистими страховими преміями, 1-е місце за обсягом страхових виплат (за даними журналу Insurance ТОР). Станом на 31 грудня 2013 року обсяг високоліквідних активів становить 730 млн грн.