Онлайн активація в нових продуктах від «AXA Страхування»

09.02.2015

У січні 2015 року страхова компанія «AXA Страхування» запустила два нових страхових продукти, які активуються онлайн - «Більше ніж Автоцивілка» та «Лікар в дорозі».

Тепер клієнту не потрібно їхати в офіс і заповнювати документи, достатньо придбати продукт в мережі партнерів AXA, після чого активувати його в будь-який зручний час через інтернет.

«Придбання товарів і послуг у мережі Інтернет стало природним для сучасної людини. «АХА Страхування» приділяє велику увагу інтернет напрямку, продовжуючи впроваджувати інновації у своїй роботі. Продукти з онлайн активацією - це перший крок АХА на шляху діджиталізаціі страхових продуктів», - зазначив В'ячеслав Гавриленко, віце-президент страхової компанії «AXA Страхування».

«Вже зараз два нових продукти, які активуються через інтернет, доступні у відділеннях Піреус Банку, а з лютого 2015 року клієнти зможуть придбати їх у співробітників Правекс-банк та Укрсиббанк», - додає В'ячеслав Гавриленко.

«АХА Страхування» планує і далі розширювати мережу партнерів, в точках продажів яких можна буде придбати продукти з онлайн активацією.

Група AXA (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Шостий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. Понад 157 000 співробітників щодня обслуговують 102 мільйони клієнтів в 56 країнах світу. У 2013 році дохід Групи АХА склав 91,2 млрд євро. Станом на 31 грудня 2013 року в управлінні компанії налічувалося 1,114 трлн євро активів.

Страхова компанія «AXA Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 1 000 співробітників та 2 300 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

У 2014 році «АХА Страхування» посіла лідерську позицію в рейтингу надійності страховиків за версією Forbes.

За результатами 9 місяців 2014 року cтрахова компанія «AXA Страхування» займає 1-е місце в Україні за збором страхових премій по КАСКО, 1-е місце за валовими страховими преміями, 1-е місце за чистими страховими преміями, 1-е місце за обсягом страхових виплат (за даними журналу Insurance ТОР). Станом на 31 грудня 2013 року обсяг високоліквідних активів становить 730 млн грн.