У номінації «Особистість страхового ринку» Філіп Вотле зайняв 2-е місце (рейтинг газети «Бізнес»)

20.05.2015

За результатами рейтингу, опублікованого 18 травня 2015 року в газеті «Бізнес», Філіп Вотле, голова правління СК «АХА Страхування», посів друге місце в номінації «Особистість страхового ринку».

Також СК «AXA Страхування» було присвоєно звання «Найпрофесійніша страхова компанія» за підсумками 2014 року.

«Ми повинні просуватися вперед якомога швидше, щоб наблизити український страховий ринок до європейського. Для подальшого розвитку ринку фінансових послуг багато правил та законів мають бути змінені. Важливе завдання, яке стоїть перед нами - це формування позитивного іміджу страхування перед українським споживачем послуг, - коментує Філіп Вотле. - Український страховий ринок має потенціал і великі можливості для розвитку. Зараз все тільки починається».

«AXA Страхування» займає активну позицію щодо розвитку страхового ринку в Україні. Представники компанії входять в робочі групи при МТСБУ та профільні організації, відстоюючи інтереси страхового ринку, намагаються зробити його максимально прозорим для ведення бізнесу.

«Ми повинні побудувати все набагато швидше, ніж це робилося в Європі. У нас немає такого проміжку часу. Але ми знаємо, що робити і маємо все для реалізації своїх планів», - запевняє Філіп Вотле.

Група AXA (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Шостий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. Понад 157 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів в 59 країнах світу. У 2014 році дохід Групи АХА склав 92 млрд євро. Станом на 31 грудня 2014 року в управлінні компанії налічувалося 1,277 трлн євро активів.

Страхова компанія «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 1 000 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

У 2014 році «AXA Страхування» посіла лідерську позицію в рейтингу надійності страховиків за версією Forbes.

У 2015 році страхова компанія «АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance ТОР в номінації «Автострахування».

«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2014 року (рейтинг газети «Бізнес», 2015).

«Особистість страхового ринку», 2-е місце було присвоєно голові правління строхової компанії «АХА Страхування» Філіпу Вотле (рейтинг газети «Бізнес», 2015).

За результатами 12 місяців 2014 року страхова компанія «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за збором страхових премій по КАСКО, 1-е місце за валовими страховими преміями, 1-е місце за обсягом страхових виплат (за даними журналу Insurance ТОР). Станом на 31 грудня 2014 року обсяг високоліквідних активів становить 755 млн грн.