СК «AXA Страхування» запустила навчальну програму для співробітників групи автосалонів і СТО «Прогрес»

29.07.2015

У липні 2015 року СК «AXA Страхування» запустила програму виїзних семінарів для співробітників групи автосалонів і СТО «Прогрес» у місті Запоріжжі.

У зв'язку з активним розвитком продажів страхових продуктів в мережі групи «Прогрес» Запорізька дирекція СК «АХА Страхування» почала навчання колективу автосалонів і СТО групи. Перший виїзний семінар співробітники «AXA Страхування» провели 9 липня 2015 року, де детально розповідали про продукти компанії: КАСКО «Все включено», ОСЦПВ, добровільну автоцивілку, а також переваги страхування в компанії АХА, процесі врегулювання збитків.

«Підключаючи різні канали для просування наших страхових продуктів, ми прагнемо стати компанією №1 за вибором для клієнтів», - прокоментував Віталій Нікулін, начальник департаменту розвитку бізнесу Запорізької дирекції. - Для того щоб клієнт отримував достовірну інформацію про AXA та її послуги в усіх можливих точках дотику з компанією, ми розвиваємо не тільки наших штатних співробітників, а й представників партнерів».

Активна взаємодія з партнерами, спільні кампанії, дозволяють розширювати присутність «АХА Страхування» в регіоні, пропонувати якісні продукти під потреби кожного клієнта.