«AXA Страхування» утримує позицію лідера та збільшує прибутки. Підсумки 2013 року

24.02.2014

За підсумками 2013 року «АХА Страхування», донька французької Групи АХА, світового лідеру у сфері страхування, демонструє зростання, підтверджуючи свої сильні фінансові позиції.

Сильні фінансові позиції

Згідно зі стратегією прибуткового зростання, у 2013 році компанія спромоглася значно збільшити об’єм прибутку (за МСФЗ) до 38,8 млн. грн., що на 39% більше у порівнянні з 2012 роком.

Загальний об’єм премій компанії склав 768,9 млн. грн. (+0,4%). Подібна ситуація спостерігається з виплатами у 2013 році, об’єм яких зріс, сягнувши 380 млн. грн. (+1%).

За результатами 9 місяців 2013 року «AXA Страхування» займає 1-ше місце в Україні за збором чистих премій, а також 1-ше місце у страхуванні фізичних осіб (за даними журналу Insurance TOP).

ТОП 10 Страхових компаній

топ 10 страхових компаній

«2013 рік був непростим з економічної точки зору. Між тим нам вдалося не лише утримати свої позиції на традиційних ринках та в своїх традиційних продуктах (таких як КАСКО), але й зростати більше ніж ринок», - повідомив Голова Правління «АХА Страхування» Філіп Вотле.

«Якщо поглянути в цілому на показники, які ставила перед нами Група AXA у 2013 році, компанія виконала їх на 98%. А це означає, що рік був для нас вдалим, а позиції компанії міцні», - заявив пан Вотле.

У 2013 році сталося декілька важливих подій, які зміцнили позиції компанії на українському та світовому ринках.

Телеврегулювання. Підсумки 1 року

Наприкінці 2012 року українська AXA впровадила новий сервіс для своїх клієнтів – Телеврегулювання. Сервіс дозволяє клієнту по телефону зареєструвати страхову подію, отримати консультацію щодо статусу страхової справи, тобто в 97% випадків повністю врегулювати збиток без необхідності візиту до офісу компанії.

Результати роботи за рік підтвердили, що процес зручний для клієнтів і партнерів компанії, дозволяє досягти високого рівня якості сервісу. За один рік за допомогою нового процесу було врегульовано близько 40 000 збитків з авто страхування. При цьому, рівень вдоволеності клієнтів АХА залишається на високому рівні і складає 94%, у той час як рівень вдоволеності сервісом Контакт-центру – 94% та сервісом СТО-партнерів – 92%.

«В 2014 році ми плануємо подальше вдосконалення процесів обслуговування клієнтів та врегулювання збитків, незмінно слідуючи своїй стратегії, що базується на ЯКОСТІ СЕРВІСУ, - заявив Замісник Голови Правління «АХА Страхування» Максим Межебицкий. - Найближчим часом клієнти АХА зможуть заявити про збиток не тільки через Контакт-центр компанії та за допомогою інтернет-сайту, але й використовуючи спеціальні додатки до смартфонів».

Власний Контакт-центр

Понад рік тому розпочав роботу власний Контакт-центр компанії. Головними задачами Контакт-центру є прийом та регістрація страхових випадків клієнтів, надання консультації в процесі врегулювання страхової події та надання інформаційної підтримки.

У липні 2013 року Контакт-центр прийняв найбільшу кількість дзвінків та зареєстрував рекордну кількість страхових подій за весь період свого існування - 13 213 дзвінків та 4 168 збитків.

З метою утримання високих показників щодо рівня обслуговування клієнтів компанія прийняла рішення про розширення графіку роботи Контакт-центру на вихідний день. АХА стає ще більш доступною та ближчою до своїх клієнтів.

Діджиталізація

Останні роки компанія активно розвиває інтернет-продажі, приймаючи участь у процесі діджиталізації в межах Групової ініціативи. Група підтримує українську АХА та ділиться своїм великим досвідом та знаннями.

За даними статистичного інтернет-порталу LiveInternet за 2013 рік сайт АХА став лідером за відвідуваністю серед сайтів українських страхових компаній.

Приймаючи до уваги потреби клієнтів, на офіційному сайті компанії існує можливість замовити поліс КАСКО, автоцивілки, страхування майна, тощо. Поліс може бути доставлений клієнту агентом.

Для клієнтів, що оформили поліс КАСКО, існує можливість оплати полісу (чергові платежі) на сайті компанії. Платежі здійснюються через платіжну систему, яка гарантує повну безпеку персональних даних клієнта.

Група АХА запустила «лайф» в Українї

Влітку 2013 року Група AXA зробила заяву щодо запуску компанії з страхування життя в Україні, продовжуючи інвестувати у розвиток бізнесу.

«Група вірить, що з часом ми досягнемо лідерських позицій у напрямку страхування життя. Ця впевненість базується, в першу чергу, на тому, що АХА вже є лідером ризикового страхування в Україні. По-друге, Група має великий досвід у цьому напрямку. Безумовно, ми будемо використовувати світовий досвід Групи тут в Україні», - прокоментував Перший Віце-президент «АХА Страхування» Андрій Перетяжко, відповідальний за запуск даного проекту.

AXA – страховий бренд №1 у світі

В 2013 році бренд АХА п’ятий рік поспіль стає страховим брендом №1 у світі. Згідно з рейтингом Interbrand АХА залишила позаду такі світові бренди як Cartier, Dell, Xerox и Allianz. У порівнянні з 2012 роком вартість бренду АХА збільшилася на 5% та складає 7,1 млрд. доларів.
«Бути серед найбільших глобальних брендів для нас велике досягнення. Успіх будь-якого страхового бізнесу базується на його репутації, а що стосується послуг – на доступності та надійності. Бренд АХА заснований на цих фундаментальних цінностях. Крім того, нашою основною метою є захист людей», - заявила Веронік Вейл Директор з операційної діяльності Групи АХА.

Плани на 2014 рік

Підбивши підсумки 2013 року, «АХА Страхування» вкотре довела успішність обраної стратегії.
«Наша стратегія, обрана шість років тому в момент появи компанії на українському ринку, довгострокова, - заявив Голова Правління «АХА Страхування» Філіп Вотле. – Протягом цього часу ми переконалися в її успішності, тому кардинально змінювати стратегію у 2014 році не плануємо. Як і раніше ми прагнемо підтримувати постійне ПРИБУТКОВЕ ЗРОСТАННЯ, займати лідерські позиції – як мінімум залишатися у трійці лідерів з долею ринку у роздрібному страхуванні не менше 10%.

У 2014 році ми продовжимо приділяти увагу ЯКОСТІ СЕРВІСУ, залишаючись однією з кращих клієнтоорієнтованих компаній на страховому ринку України. Особливу увагу АХА приділить інноваціям в області сервісу, IT-технологій, продажу та продуктів», - відмітив пан Вотле.